all

You are here

E.g., 06/24/2019
Thursday, February 22, 2018
Game Time Gym Home Away Status
06:00pm Back Gym West Clermont Lowe 8B-R L 30-36 Sycamore Willis 8B-R completed
06:00pm Main Gym Little Miami Prough 5B-B W 29-27 Lebanon Bonny 5B-B completed
06:00pm Main Gym Milford Cook VB-R L 26-31 Sycamore Mcdonough VB-R completed
06:00pm Multipurpose Gym Sycamore Mcgowan 5B-R L 25-33 Oak Hills Abel 5B-R completed
06:00pm Main Gym Kilgour Fisher 6B-R W 19-17 Lakota Thunderbirds Cobb 6B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Boushie 5B-R W 30-22 Kilgour Fiscus 5B-R completed
06:00pm Main Gym Kings Robinson 3B-R W 25-23 Rockwern Cohen 3B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Rude 3B-R W 26-6 Mayerson Creemer 3B-R completed
06:30pm Main Gym Mariemont Cutcher 3G L 4-19 Lebanon Martin 3G completed
07:00pm Back Gym Sycamore Jowanovitz 8G L 12-23 Waldorf Schade 8G completed
07:00pm LMS Gym Glendale OBrien JVB-R W 2-0 Lakota Thunderbirds Howard JVB-R forfeited
07:00pm Main Gym Oak Hills Guy 5B-C L 17-26 Three Rivers Bessler 5B-B completed
07:00pm Main Gym Milford Ditullio VB-R L 40-46 Loveland Paulson VB-R completed
07:00pm Multipurpose Gym Fairfield Warriors Cline 3G L 12-17 Cincy Stars Wyant 3G completed
07:00pm Main Gym MVCA Butler 6B-R W 23-16 Hamilton Baker 6B-R completed
07:00pm Main Gym Indian Hill Vanden Boom 7B-R W 19-17 Little Miami Cooper 7B-R completed
07:00pm Main Gym Rockwern Habib 5G-R W 16-10 Mercy Caldwell 5G-R completed
07:00pm Main Gym Milford Bell 6B-R L 43-47 Mayerson Turner 6B-R completed
07:30pm Main Gym Goshen Kearns 5B-R W 28-26 Seven Hills Haas 5B-R completed
08:00pm LMS Gym Wyoming Woodrow-Wilson JVB-R W 50-28 Loveland Perkins JVB-R completed
08:00pm Main Gym Sycamore Brumfield 5B-C L 20-25 Fairfield Warriors Scott 5B-B completed
08:00pm Main Gym Loveland Johnson VB-R L 0-2 West Clermont Howard VB-R forfeited
08:00pm Main Gym Rockwern Solomon 6B-R W 38-29 Milford Arevalo 6B-R completed
09:00pm LMS Gym Kings Lynch JVB-R W 38-23 Loveland Callahan JVB-R completed
Friday, February 23, 2018
Game Time Gym Home Away Status
05:00pm Left Gym Sharonville Carter 6B-R W 29-23 Seven Hills Shaffer 6B-R completed
05:00pm Right Gym Mason Dalton 6B-HR L 15-19 Milford Reindl 6B-HR completed
05:30pm Main Gym Lakota Thunderbirds Owens 3B-R W 20-14 Wyoming Erickson 3B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Smith 5G-R L 14-28 Hyde Park Peteet 5G-R completed
06:00pm Back Gym Mason Todd 4G-R W 14-11 Goshen Thompson 4G-R completed
06:00pm Small Gym Fairview-Clifton Mutters 4B-R L 16-21 Monfort Heights Behrle 4B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Bruce 4G-HR L 14-16 Mason Synan 4G-HR completed
06:00pm Main Gym Lakota Shock Loughrie 6B-B W 40-24 Madeira Beers 6B-B completed
06:00pm Big Gym Milford Jacobs 5G-R L 18-25 Mason Hopkins 5G-R completed
06:00pm Main Gym MVCA Pierson 5B-R L 17-24 FAA Young 5B R completed
06:00pm Main Gym Blanchester Malott 2 5B-R W 34-15 Mason Cote 5B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Mcmanis 6G-R L 0-2 Indian Hill Riley 6G-R

forfeited

06:00pm Multipurpose Gym Sands Christy 4G-R L 6-12 Little Miami Wilkerson 4G-R completed
06:00pm Multipurpose Gym Cincinnati Christian Nimmo 4B-R W 22-19 West Clermont Haas 4B-R completed
06:00pm South Gym Deer Park Pennington 3G L 8-13 Madeira Meyer 3G

completed

06:00pm Main Gym Mason Dunbar 4B-R L 10-21 Milford Thierauf 4B-R completed
06:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Kasselman 3G W 34-7 Seven Hills Driehaus 3G completed
06:00pm Main Gym Wyoming McLellan 3G L 8-18 Summit Country Day Bastos 3G completed
06:00pm Main Gym Little Miami Cherry 3B-A W 31-25 Oak Hills Mckee 3B-A completed
06:00pm Main Gym Lakota Shock Feeney 3G L 11-14 West Clermont Gibson 3G completed
06:00pm Main Gym Mason Goldschmidt 6G-R W 26-19 Monfort Heights Detzel 6G-R completed
06:00pm Left Gym Oak Hills Giblin 6B-R L 14-38 Springdale Bailey 6B-R completed
06:00pm Right Gym Blanchester King 6B-HR W 31-20 Cincinnati Country Day Loeb 6B-HR completed
06:00pm Aux Gym Madeira Harding 3B-R W 25-22 Monfort Heights Pfaffinger 3B-R completed
06:00pm Main Gym Little Miami Harris 4B-R W 28-27 Oak Hills Spreen 4B-R completed
06:00pm Main Gym Oak Hills Hageman 5G-B W 28-16 Cincy Stars Wyant 5G-A completed
06:00pm Main Gym Goshen Litzau 6B-R L 25-31 Milford Mcconnaughey 6B-R completed
06:00pm Main Gym Lakota Shock Feeney 4B-B W 19-12 Mason Shaffer 4B-B completed
06:15pm Main Gym Ross Lady Rams Giesting 5G-R L 20-22 Mariemont Black 5G-R completed
06:30pm Main Gym Finneytown Hunter 4G-R W 18-11 Harrison Hellman 4G-R

completed

06:30pm Main Gym Lakota Thunderbirds Peters 7B-R L 30-32 Sharonville Lacey 7B-R completed
06:30pm Main Gym West Clermont Kinney 8B-R vs Lakota Thunderbirds Hurst 8B-R scheduled
06:30pm Main Gym Oak Hills Richmond 3B-R L 22-25 Batavia Klopfstein 3B-R completed
06:30pm Main Gym Pleasant Ridge Schenke 3B-R W 15-14 Lakota Thunderbirds Rolley 3B-R completed
06:30pm Court #2 Indian Hill Miller 5B-B L 15-43 Sycamore Andrews 5B-A completed
06:30pm Court #3 Lebanon Newman 5B-B W 37-31 Oak Hills Korn 5B-A completed
06:30pm Court #4 Kings Alexander VG W 39-21 Mason Mordino VG completed
07:00pm Main Gym Little Miami Whisenhunt 5G-R W 14-9 Sycamore DeBrosse 5G-R completed
07:00pm Main Gym Mason Eckert 5B-C L 22-24 Ross Kelley 5B-C

completed

07:00pm Back Gym White Oak Pegram 4B-R L 17-34 Mariemont Lyons 4B-R

completed

07:00pm Small Gym Hyde Park Faison 4B-R W 26-17 Milford Messer 4B-R completed
07:00pm Main Gym Summit Country Day Ebken 4G-HR L 7-12 Terrace Park Laite 4G-HR completed
07:00pm Main Gym Wyoming Svendsen 5G-R W 2-0 West Clermont Davidson 5G-R

forfeited

07:00pm Main Gym Deer Park Hickey 5G-R L 12-25 Batavia Stewart 5G-R

completed

07:00pm Big Gym Finneytown Dace 6B-R W 33-11 Fairview-Clifton Oakenfull 6B-R completed
07:00pm Main Gym Lebanon Baez 5B-R W 16-13 Indian Hill Mittiga 5B-R completed
07:00pm LMS Gym West Clermont Snider 6B-B L 25-31 Little Miami Wittenauer 6B-A completed
07:00pm Main Gym Oak Hills Hawk 5G-R L 0-2 Milford Sojda 5G-R

forfeited

07:00pm Main Gym Milford Cline 4B-R W 24-12 Sycamore Thompson 4B-R completed
07:00pm Multipurpose Gym Sycamore Nordin 4B-R W 21-19 Milford Belt 4B-R completed
07:00pm Main Gym Kings Bauer JVB-R L 37-46 Milford Krebs JVB-R completed
07:00pm Multipurpose Gym Hamilton Golden 4B-R L 10-17 Mason Searles 4B-R completed
07:00pm South Gym Harrison Markarian 3B-R W 1-0 Summit Country Day Gockerman 3B-HR

forfeited

07:00pm Main Gym Little Miami Berling 4B-R W 22-17 Oak Hills Pizzo 4B-R completed
07:00pm Main Gym Sands Townsend 4B-R L 20-30 Oak Hills Doyle 4B-R completed
07:00pm Main Gym Sands Vockell 5B-R L 23-31 Indian Hill Eddleman 5B-R completed
07:00pm Main Gym Sycamore Key 3B-A L 27-29 Lebanon Woehrmyer 3B-A completed
07:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Mcclary 7B-R W 30-24 Oak Hills Doyle 7B-R completed
07:00pm New Gym Middletown Thomas 6B-R W 39-9 Goshen Maco 6B-R

completed

07:00pm Main Gym West Clermont Binning 8B-R W 22-21 Oak Hills Tinker 8B-R completed
07:00pm Left Gym Sycamore Truter 6B-R W 25-13 Sycamore Dentinger 6B-R completed
07:00pm Right Gym Oak Hills Helmers 4G-R W 24-12 Evendale Dunlap 4G-R completed
07:00pm Main Gym Madeira Schweppe JVB-R W 43-37 Lakota Thunderbirds Hutcheson JVB-R

completed

07:00pm Aux Gym Lakota Thunderbirds Garrett 3B-R L 9-31 Lakota Shock Deckard 3B-R completed
07:00pm Main Gym Middletown Cornwall 4B-C W 41-22 Lebanon Grove 4B-C completed
07:00pm Main Gym Milford Rawlins JVB-R L 47-52 Kings Mount JVB-R completed
07:00pm Main Gym Mariemont Hojnoski 6B-R W 34-32 Pleasant Ridge Davis 6B-R completed
07:00pm Main Gym Kings Bradds 5G-B L 20-31 Loveland Hearn 5G-B completed
07:00pm Main Gym Indian Hill Egnaczyk 4B-HR W 24-15 Mason Goldcamp 4B-HR completed
07:00pm Main Gym Cincinnati Christian Booth 4B-B W 22-5 Little Miami Green 4B-B completed
07:15pm Main Gym Lakota Thunderbirds Davis 5G-R W 30-17 Terrace Park Neville 5G-R completed
07:30pm Main Gym West Clermont York 6B-R W 15-14 Mason Gasson 6B-R

completed

07:30pm Main Gym Milford Vaught 7B-R W 27-20 Springdale Brooks 7B-R completed
07:30pm Main Gym Mason Stallman 8B-R W 30-21 Madeira Donovan 8B-R completed
07:30pm Main Gym Oak Hills Kaiser 6G-HR W 21-19 Three Rivers Gooding 6G-HR completed
07:30pm Main Gym Batavia Stowell 4B-R W 26-22 Mason Wilson 4B-R completed
07:30pm Court #2 Goshen Steele 8B-R L 29-42 Kings Mount 8B-R completed
07:30pm Court #3 Milford Bacon JVG W 23-20 Mason Borow JVG completed
07:30pm Court #4 Kings Appell VG W 24-20 Mason Sweeney VG completed
08:00pm Main Gym Talawanda James 6B-B W 28-15 Kings Unruh 6B-B completed
08:00pm Main Gym Harrison Wesling 6B-R W 25-18 West Clermont Fahey 6B-R

completed

08:00pm Back Gym Sycamore Heinen 4B-R L 11-22 Mason Rice 4B-R

completed

08:00pm Small Gym Milford Graves 4B-R W 25-16 Milford Dargis 4B-R completed
08:00pm Main Gym Terrace Park Flerlage 6G-HR W 24-13 Sycamore Bennett 6G-HR completed
08:00pm Main Gym Three Rivers Larkins 4B-C W 21-20 Mason Winship 4B-C

completed

08:00pm Big Gym Hamilton Hamilton 4B-HR W 39-30 Batavia Morton 4B-HR completed
08:00pm Main Gym Milford Busemeyer 6G-R W 14-11 Fairfield Warriors Brian Martin 6G-R completed
08:00pm LMS Gym Wyoming Gonzalez JVB-R W 24-21 White Oak Spitzley JVB-R completed
08:00pm Main Gym Hyde Park Tate 5G-R L 20-27 Middletown Burress 5G-R

completed

08:00pm Main Gym Harrison Woy 4B-R L 14-22 West Clermont Dillinger 4B-R completed
08:00pm Multipurpose Gym Milford Simones 5B-R W 23-21 Wyoming Palermo 5B-R completed
08:00pm Main Gym Little Miami Burris JVB-R L 39-40 Sycamore Lindsey JVB-R completed
08:00pm Multipurpose Gym Wyoming Hauser 6B-R W 23-22 West Clermont Sunderman 6B-R completed
08:00pm South Gym Mariemont Aaron 3G W 27-13 Harrison Sickinger 3G

completed

08:00pm Main Gym Milford Ackermann 5B-R W 28-25 Middletown Combs 5B-R completed
08:00pm Main Gym Milford Chadwell 5B-R W 12-9 Lebanon Schmenk 5B-R completed
08:00pm Main Gym West Clermont Case 5B-R W 35-23 Batavia Collier 5B-R

completed

08:00pm Main Gym Oak Hills Dissinger 4B-A W 32-29 Milford Beck 4B-A completed
08:00pm Main Gym Oak Hills Jump 7B-R L 27-28 Lakota Thunderbirds Beringer 7B-R completed
08:00pm New Gym Mason Raghavan 8B-R W 28-8 Oak Hills Egner 8B-R

completed

08:00pm Main Gym Milford Edwards 8B-R L 26-36 Lakota Thunderbirds Lewis 8B-R completed
08:00pm Left Gym Lebanon Cunningham 6B-R W 40-15 West Clermont Riffle 6B-R completed
08:00pm Right Gym Summit Country Day Maples 6B-HR L 24-26 Little Miami Wing 6B-HR completed
08:00pm Main Gym Indian Hill Consolino JVB-R W 37-22 Lakota Thunderbirds Joe Morgan JVB-R

completed

08:00pm Aux Gym Madeira Starr 3B-R W 18-17 Cincinnati Country Day Raterman 3B-R completed
08:00pm Main Gym Lebanon Edmonds 6B-A W 32-27 Ross Brown 6B-A

completed

08:00pm Main Gym Milford Daly JVB-R L 47-50 Milford Bauserman JVB-R completed
08:00pm Main Gym Oak Hills Brogan 6G-R L 9-17 Goshen Helferich 6G-R completed
08:00pm Main Gym Milford Langdon 5G-A L 18-21 Mason Johnson 5G-A completed
08:00pm Main Gym Terrace Park Graham 4B-HR W 28-26 Williamsburg Bickett 4B-HR completed
08:00pm Main Gym Milford Johnston 4B-B W 19-13 Lebanon Strahm 4B-B completed
08:30pm Main Gym White Oak Byrne 5B-R W 33-31 Pleasant Ridge Murphy 5B-R

completed

08:30pm Main Gym Indian Hill Korengel 7B-R L 25-26 Milford Almaraz7B-R completed
08:30pm Main Gym Mason Bowser 8B-R W 38-36 Game 1 Winner completed
08:30pm Main Gym Milford Hampson 4B-R W 16-14 Kings Sucher 4B-R completed
08:30pm Court #2 Indian Hill David 8B-R L 21-44 Mason Minogue 8B-R completed
08:30pm Court #4 West Clermont McBride VG vs Milford Belleman VG scheduled
09:00pm Main Gym Mason Burkardt 7B-R W 35-33 Three Rivers Blazer 7B-R completed
09:00pm Back Gym Indian Hill Jamison 6B-R L 19-24 Kilgour Barlow 6B-R completed
09:00pm Big Gym Little Miami Fisher 6B-R W 24-10 Hyde Park Weller 6B-R completed
09:00pm LMS Gym West Clermont Ritter JVB-R L 17-27 Glendale OBrien JVB-R completed
09:00pm Main Gym Mariemont Cox 8B-R W 38-22 Waldorf Savage 8B-R completed
Saturday, February 24, 2018
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Oak Hills Price 6B-A W 47-25 Lebanon Edmonds 6B-A completed
09:00am Back Gym Mason Buckley 4B-R L 16-25 Mariemont Lyons 4B-R completed
09:00am Main Gym Mason O'Connell 4G-HR W 20-11 Terrace Park Terkhorn 4G-HR completed
09:00am Main Gym Lakota Shock Montgomery 6B-B W 36-13 Little Miami Juillerat 6B-B completed
09:00am Main Gym Wyoming Rangers Turner 5B-B W 30-26 Little Miami Prough 5B-B completed
09:00am Main Gym Lebanon Reynolds 5G-R W 16-10 Milford Sojda 5G-R completed
09:00am Main Gym Ross Stevens 6B-B L 20-36 Lebanon Schuebel 6B-B completed
09:00am Multipurpose Gym Mason Harrison 4B-R W 26-20 Sycamore Nordin 4B-R completed
09:00am Main Gym Sycamore Ehrhardt 6G-R L 6-18 Indian Hill Riley 6G-R completed
09:00am Multipurpose Gym Glendale Simons 3G L 21-28 Madeira Meyer 3G completed
09:00am Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Thompson 4B-R L 18-20 Cincinnati Christian Nimmo 4B-R completed
09:00am Court 1 West Clermont Wroblewski 5B-R L 18-24 Milford Simones 5B-R completed
09:00am Court 2 Milford Dettmer VB-R L 0-2 Sharonville Williams VB-R

forfeited

09:00am Main Gym Middletown Ross 4B-R L 0-2 Little Miami Harris 4B-R forfeited
09:00am Main Gym Finneytown Mefford 4B-R L 9-15 Milford Thierauf 4B-R completed
09:00am Main Gym Kings Shutt 3B-R W 18-11 Batavia Chachoff 3B-R completed
09:00am Main Gym Sands Peirce 3G W 18-2 Summit Country Day Bastos 3G completed
09:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Kaiser 5B-R W 27-12 Milford Boushie 5B-R completed
09:00am Main Gym Lebanon Barnhart 3B-R W 18-14 Milford Craft 3B-R completed
09:00am 45 Gym Mason Lawley 5B-B L 39-44 Sycamore Andrews 5B-A completed
09:00am Main Gym Cincinnati Christian Glenn 6B-R L 15-16 Mason Alexander 6B-R completed
09:00am Main Gym Mercy Shroyer 3G L 4-16 Lakota Thunderbirds Kasselman 3G completed
09:00am Main Gym Evendale Good 8G W 22-12 Mason Waters 8G completed
09:00am Main Gym Fairview-Clifton Trondle 4G-R W 10-8 Kings Lonsbury 4G-R completed
09:00am Main Gym Lebanon Adkins 3G W 15-13 West Clermont Gibson 3G completed
09:00am Left Gym Batavia Hendrickson 6B-R W 29-24 Sharonville Carter 6B-R completed
09:00am Right Gym Blanchester Sipple 6B-HR W 33-22 Milford Reindl 6B-HR completed
09:00am Main Gym Fairfield Warriors Reese 5G-A W 33-26 Mason Johnson 5G-A completed
09:00am Main Gym White Oak Burke 6B-R vs Finneytown Dace 6B-R scheduled
09:00am Aux Gym Kilgour Griffith 3B-R W 16-12 Madeira Jackson 3B-R completed
09:00am Main Gym Sycamore Harris 6G-A W 26-4 Lakota Floyd 6G-A completed
09:00am Main Gym Loveland Horn VB-R L 0-2 Kings Staton VB-R forfeited
09:00am Main Gym Madeira Meyer 6G-HR L 36-48 Little Miami Helphinstine 6G-HR completed
09:00am Main Gym Monfort Heights Ponting JVB-R L 25-34 West Clermont Olson JVB-R completed
09:00am Main Gym Kings Dillon 6B-R W 29-28 Mariemont Hojnoski 6B-R completed
09:00am Main Gym West Clermont Riffle 4G-A W 20-6 Mason Barntsen 4G-A completed
09:00am Main Gym Milford Stout JVB-R W 45-14 Wyoming Sponaugle JVB-R completed
09:00am Main Gym Kings Butler 6B-R W 32-21 Kilgour Fisher 6B-R completed
09:00am M Gym Mason Vamadeva 3B-R L 8-18 Little Miami Sterwerf 3B-R

completed

09:00am M Gym Evendale Young 5B-R W 2-0 Oak Hills Hill 5B-R

forfeited

09:00am Main Gym Lebanon Langdon 5B-R L 12-24 Milford Chadwell 5B-R completed
09:00am Main Gym Goshen West 3B-R W 21-18 Mason Thomas 3B-R completed
09:00am Main Gym Hamilton Harden 3B-A L 17-18 Harrison Hrnyak 3B-A completed
09:00am Main Gym Fairview-Clifton Bryant 5G-HR W 32-4 Lebanon Watson 5G-B completed
09:00am Main Gym Kings Bradds 3B-R W 24-13 Springdale Sneed 3B-R completed
09:30am Gym 1 Waldorf Corby 6B-R W 16-8 Harrison Wesling 6B-R completed
09:30am Main Gym Middletown Urso 6B-R W 42-14 West Clermont York 6B-R completed
09:30am Main Gym Monfort Heights Casagrande 7B-R L 29-45 Sharonville Lacey 7B-R completed
10:00am Main Gym Milford Norsworthy 6B-A W 31-29 Kings Barrett 6B-A completed
10:00am Back Gym Kilgour Hardin 4B-R W 18-17 Sycamore Clark 4B-R completed
10:00am Main Gym Little Miami Hicks 3B-HR W 32-17 Mariemont McKenrick 3B-HR completed
10:00am Main Gym Mariemont Frye 6G-B L 29-33 Comets Mays 6G-B completed
10:00am Main Gym Batavia Poynter 4G-HR W 30-12 Mariemont Hill 4G-HR completed
10:00am Main Gym Fairfield Warriors Cline 6B-B W 35-33 Sycamore Gibson 6B-B completed
10:00am Stoehr Gym Talawanda Thacker 4G-R W 17-10 Finneytown Hunter 4G-R completed
10:00am Main Gym Indian Hill Johnson 4G-B L 7-9 Sycamore Adams 4G-B completed
10:00am Main Gym Middletown Bailey 5B-B W 29-19 Loveland Watt 5B-B completed
10:00am Main Gym Kings Flynn 5G-R W 16-14 Milford Prues 5G-R completed
10:00am Main Gym Three Rivers Weis 6B-B L 24-27 Indian Hill Zimmerman 6B-B completed
10:00am Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Doyle 4B-R W 34-16 Oak Hills Dattilo 4B-R completed
10:00am Main Gym Oak Hills Soldano 6G-R L 10-26 Fairfield Warriors Kenneth Burdine 6G-R completed
10:00am Multipurpose Gym Little Miami McCollister 3G W 29-14 Harrison Calderone 3G completed
10:00am Multipurpose Gym Sands Appino 4B-R W 17-8 Blanchester Waldron 4B-R completed
10:00am Court 1 Goshen Byrd 5B-R W 27-24 Wyoming Hoffman 5B-R completed
10:00am Court 2 Kings Renzenbrink VB-R W 48-29 Kings Kwiatkowski VB-R completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Clark 4B-R L 10-14 Lebanon Maloney 4B-R completed
10:00am Main Gym Seven Hills Wiles 4B-R W 26-9 Oak Hills Gobich 4B-R completed
10:00am Main Gym Evendale Young 3B-R W 32-15 Deer Park Damron 3B-R completed
10:00am Main Gym Milford Robinson 5G-B W 24-14 Harrison Mckernan 5G-HR completed
10:00am Main Gym Middletown Hunter 3G W 14-9 Indian Hill Vreeland 3G completed
10:00am Main Gym Milford Johnson 5B-R L 10-30 Indian Hill Vanden Boom 5B-R completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds David Wilson VB-R W 51-36 Milford Stout VB-R completed
10:00am Main Gym Mason Eleeger 3B-R W 36-13 West Clermont Vining 3B-R completed
10:00am 45 Gym Milford Mcgrath 5B-B L 23-36 Madeira Manning 5B-B completed
10:00am Main Gym Indian Hill Tranter 6B-R W 33-12 Little Miami Fisher 6B-R completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Newman 3G W 10-5 West Clermont Crutchfield 3G completed
10:00am Main Gym Harrison Sunndeberg 8G L 16-18 Lakota Thunderbirds Hudak 8G completed
10:00am Main Gym Blanchester Waldron 6G-R L 8-16 Sharonville Hoog 6G-R completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Dilley 3G W 26-7 Oak Hills Zimmerly 3G completed
10:00am Left Gym Mariemont Wells 6B-R W 21-19 Lakota Thunderbirds Rieck-Rueter 6B-R completed
10:00am Right Gym Summit Country Day Lamacchia 6B-HR W 31-25 Milford Peters 6B-HR completed
10:00am Main Gym Harrison Robertson 5G-A W 20-12 Sycamore Thaman 5G-A completed
10:00am Main Gym Hamilton Taylor 5B-HR L 24-29 Fairview-Clifton Clouse 5B-HR completed
10:00am Main Gym Kings Shutt 6B-R W 44-12 Three Rivers Estep 6B-HR completed
10:00am Aux Gym North Avondale Montessori Lundstrom 3B-R W 34-9 Harrison Sickinger 3B-R completed
10:00am Main Gym Kings Drew 6G-A L 26-39 Indian Hill Arington 6G-A completed
10:00am Main Gym Sycamore Wessinger VB-R L 44-56 Monfort Heights Robers VB-R completed
10:00am Main Gym Seven Hills Wiles 6G-HR W 27-12 Williamsburg Speeg 6G-HR completed
10:00am Main Gym Wyoming Taylor JVB-R L 42-50 West Clermont Bryant JVB-R completed
10:00am Main Gym Oak Hills Lowe 6B-R L 24-27 Milford Mearkle 6B-R completed
10:00am Main Gym Loveland Kirlin 4G-A W 18-10 Kings Wiery 4G-A completed
10:00am Main Gym Indian Hill Turner JVB-R W 29-27 West Clermont Davidson JVB-R completed
10:00am South Gym Mason Parkins 5B-HR W 42-17 Cincinnati Country Day Blue Team Snell 5B-HR completed
10:00am Main Gym White Oak Schoenung JVB-R vs Kings Wendel JVB-R scheduled
10:00am Main Gym West Clermont Scott 6B-R L 23-24 Lakota Thunderbirds Miller 6B-R completed
10:00am Aux Gym Oak Hills Schoster 7B-R W 18-15 Little Miami Socha 7B-R completed
10:00am M Gym Pleasant Ridge Quellhorst 4G-R L 16-23 Oak Hills Rouse 4G-R completed
10:00am C Gym Milford C Busemeyer 3B-R L 10-17 Kilgour Pike 3B-R completed
10:00am Main Gym Mason Loveless 5B-R W 16-14 Oak Hills Jones 5B-R completed
10:00am Main Gym Middletown Halsey 3B-R W 21-13 Indian Hill Holzapfel 3B-R completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Johnson 3B-A W 33-18 Edgewood Breedlove 3B-A completed
10:00am Main Gym Hamilton Johnson 5G-HR W 32-6 West Clermont Binning 5G-B completed
10:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Rudolph 3B-R L 25-30 Batavia Pelphrey 3B-R completed
10:30am Main Gym Madeira DiMauro 5G-R L 7-12 Indian Hill Oakes 5G-R completed
10:30am Gym 1 Mason Schrader 6B-R L 20-31 Mason Karulf 6B-R completed
10:30am South Gym Indian Hill Miller 8B-HR W 32-27 Lakota Shock Loughrie 8B-HR completed
10:30am Main Gym Blanchester Whitaker 6B-R L 19-25 Lebanon Boltz 6B-R completed
10:30am Main Gym Lakota Thunderbirds Khayo 7B-R W 30-26 Mason Winterhalter 7B-R completed
11:00am Main Gym Fairfield Warriors Dattilo 6B-A L 29-38 Lebanon Hodges 6B-A completed
11:00am Back Gym Milford Gentil 4B-R L 18-20 Sharonville Hardin 4B-R completed
11:00am Main Gym Lakota Shock Schaefer 3B-HR W 35-24 Terrace Park Napolitano 3B-HR completed
11:00am Main Gym Loveland Weikert 4B-C W 27-26 Lebanon Shelestak 4B-C completed
11:00am Main Gym Mariemont Spreen 4G-HR W 15-5 Mason Synan 4G-HR completed
11:00am Main Gym Madeira McCauley 5G-R L 20-32 Wyoming Svendsen 5G-R completed
11:00am Stoehr Gym Seven Hills Bachelder 4G-R L 7-15 Sharonville Williams 4G-R completed
11:00am Main Gym Milford Bailey 4G-B L 14-15 Lebanon Barnhizer 4G-B completed
11:00am Main Gym Mason Marietta 5B-B W 22-20 Oak Hills Robinson 5B-B completed
11:00am Main Gym Goshen Paprocki 5G-R W 17-12 Mason Vordemesche 5G-R completed
11:00am Main Gym Loveland Denman 6B-C W 43-22 Sycamore Gordon 6B-C completed
11:00am Multipurpose Gym Madeira Roy 4B-R L 15-24 Wyoming Douglas 4B-R completed
11:00am Main Gym Little Miami Scott 6G-R W 13-4 Lakota Thunderbirds Bieri 6G-R completed
11:00am Multipurpose Gym Goshen Gray 3G W 23-16 Madeira Lutes 3G completed
11:00am Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Pepples 4B-R W 26-18 Finneytown Harris 4B-R completed
11:00am Court 1 Harrison Willis 5B-R W 25-21 Oak Hills Moore 5B-R completed
11:00am Court 2 Indian Hill King VB-R W 44-26 Milford Mason VB-R completed
11:00am Main Gym Kilgour Wise 4B-R L 15-23 Hyde Park Rozen 4B-R completed
11:00am Main Gym Little Miami Pennycuff 4B-R L 12-27 Sycamore Bammerlin 4B-R completed
11:00am Main Gym Blanchester Drake 3B-R L 14-17 Lakota Thunderbirds Bush 3B-R completed
11:00am Main Gym Talawanda Brechin 5G-HR W 29-19 Lakota Thunderbirds King 5G-HR completed
11:00am Main Gym Milford Evans 3G L 14-15 Mason Evans 3G completed
11:00am Main Gym Harrison Minor 5B-R W 32-15 Indian Hill Kruze 5B-R completed
11:00am Main Gym Milford Heffernan VB-R W 34-13 Mariemont Rubin VB-R completed
11:00am Main Gym West Clermont Schuchhardt 3B-R L 26-28 Milford West 3B-R completed
11:00am 45 Gym Talawanda Iden 5B-B L 24-35 Hamilton Brann 5B-B completed
11:00am Main Gym Sycamore Christerson 4G-R W 16-11 Mason Todd 4G-R completed
11:00am Main Gym Milford Lynn 3G W 30-6 Oak Hills Cornett 3G completed
11:00am Main Gym Mercy Felton 8G W 28-5 Lakota Thunderbirds Thorner 8G completed
11:00am Main Gym West Clermont Howard 6G-R L 6-14 Harrison Etter 6G-R completed
11:00am Main Gym Springdale Muir 3G L 13-15 Goshen Durbin 3G completed
11:00am Left Gym Lakota Thunderbirds Morgan Jones 6B-R L 32-41 Springdale Bailey 6B-R completed
11:00am Right Gym Milford Fender 6B-HR W 39-37 Blanchester King 6B-HR completed
11:00am Main Gym Middletown Gregory 5G-B L 26-29 Little Miami Hartmann 5G-A completed
11:00am Main Gym Fairview-Clifton Upp 6B-R W 36-31 Kings Vessely 6B-R completed
11:00am Aux Gym Hyde Park Dugan 3B-R W 24-19 Cincinnati Country Day Disanto 3B-R completed
11:00am Main Gym Lebanon Mueller 6G-A L 22-24 Oak Hills Dissinger 6G-A completed
11:00am Main Gym West Clermont Forsee VB-R W 55-50 West Clermont Case VB-R completed
11:00am Main Gym Talawanda Thacker 6G-HR W 29-10 Oak Hills Kaiser 6G-HR completed
11:00am Main Gym Sycamore Newman JVB-R W 41-38 Kings Mount JVB-R completed
11:00am Main Gym Ross Rack 6B-R W 20-11 Lakota Thunderbirds Heflin 6B-R completed
11:00am Main Gym Goshen Steele 4G-A W 21-16 Lebanon Flora 4G-A completed
11:00am Main Gym Harrison Helms JVB-R L 24-28 Lakota Thunderbirds Kordos JVB-R completed
11:00am South Gym Summit Country Day Hamilton 5B-HR W 30-26 Summit Country Day Baker 5B-HR completed
11:00am Main Gym Loveland Anness JVB-R L 32-40 Lakota Thunderbirds Swinney JVB-R completed
11:00am Main Gym Terrace Park Cahall 6B-R L 22-39 Sands Laub 6B-R completed
11:00am Aux Gym West Clermont Gould 7B-R L 29-36 Mason Caimano 7B-R completed
11:00am M Gym Three Rivers Foley 5B-R W 27-11 Evendale Young 5B-R completed
11:00am C Gym Sands Jackson 3B-R W 21-15 Harrison Roudebush 3B-R completed
11:00am Main Gym Mariemont McGahey 5B-R L 16-41 Batavia Rinckhoff 5B-R completed
11:00am Main Gym Lakota Thunderbirds Owens 3B-R W 24-7 Pleasant Ridge Schenke 3B-R completed
11:00am Main Gym Lebanon Jones 3B-A W 15-11 Oak Hills Boeh 3B-A completed
11:00am Main Gym Oak Hills Hageman 5G-B W 31-15 Loveland Hearn 5G-B completed
11:00am Main Gym Indian Hill Fossette 3B-R L 0-2 Milford Smith 3B-R completed
11:30am Main Gym Kings Myers 5G-R L 14-20 Hyde Park Peteet 5G-R completed
11:30am Gym 1 Harrison Ives 6B-R L 20-27 Kings Cukovecki 6B-R completed
11:30am Gym 2 Springdale Fogle 5B-R W 19-17 Blanchester Malott 2 5B-R completed
11:30am South Gym Evendale Caracci 8B-HR W 30-26 Sycamore Wood 8B-R completed
11:30am Main Gym Indian Hill Mullaney 6B-R W 34-14 Oak Hills Shreve 6B-R completed
11:30am Main Gym Sycamore Newman 7B-HR W 39-30 Milford Vaught 7B-R completed
11:30am 56 Gym Little Miami Grubenhoff 5B-A W 23-20 Loveland Waple 5B-A completed
12:00pm Main Gym Monfort Heights Richmond 6B-C L 32-56 Sycamore Anaple 6B-A completed
12:00pm Back Gym Oak Hills Soldano 4B-R L 12-33 Mason Rice 4B-R completed
12:00pm Main Gym Summit Country Day Berry 3B-HR W 20-16 Little Miami Barnes 3B-HR completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Johnston 4B-C W 22-16 Harrison Page 4B-C completed
12:00pm Main Gym Batavia Armacost 6G-HR W 22-10 Terrace Park Flerlage 6G-HR completed
12:00pm Main Gym Madeira Prus 5G-R W 14-11 Sycamore Wooley 5G-R completed
12:00pm Stoehr Gym Monfort Heights Buck 4G-R W 18-17 Little Miami Fecher 4G-R completed
12:00pm Main Gym Hamilton Sparrow 4G-B W 31-7 Lakota Shock Wood 4G-B completed
12:00pm Main Gym Harrison Hunter 5B-C W 30-21 Ross Ponder 5B-B completed
12:00pm Main Gym Oak Hills Roman 5G-R W 26-3 Middletown Burress 5G-R completed
12:00pm Main Gym Mason Malloy 6B-C L 19-23 Madeira Katz 6B-C completed
12:00pm Multipurpose Gym Cincinnati Country Day Higgason 4B-R W 17-14 Mason Benneth 4B-R completed
12:00pm Main Gym Little Miami Armentano 6G-R W 19-5 Oak Hills Bailey 6G-R completed
12:00pm Multipurpose Gym Sharonville Ehlerding 3G L 16-26 Terrace Park Bogle 3G completed
12:00pm Main Gym Wyoming Stampede Hauer 6B-C W 33-31 Harrison Sickinger 6B-C completed
12:00pm Multipurpose Gym Wyoming Klaus 4B-R L 13-27 Mason Searles 4B-R completed
12:00pm Court 1 Mariemont Flanigan 5B-R L 11-23 Sharonville Williams 5B-R completed
12:00pm Court 2 Mariemont Henning VB-R W 2-0 Monfort Heights Gervers VB-R

forfeited

12:00pm Main Gym Harrison King 4B-R L 5-16 Wyoming Costello 4B-R completed
12:00pm Main Gym Oak Hills Gantzer 4B-R L 8-31 Little Miami Berling 4B-R completed
12:00pm Main Gym Mason Smith 3B-R vs Fairview-Clifton Recher 3B-R scheduled
12:00pm Main Gym Kilgour Gannaway 5G-HR W 24-14 Summit Country Day LaLonde 5G-HR completed
12:00pm Main Gym Oak Hills Steadman 3G L 10-19 Harrison Macaluso 3G completed
12:00pm Main Gym Sycamore Geary 5B-R W 28-22 Monfort Heights Dapper 5B-R completed
12:00pm Main Gym Sycamore Zeidenstein VB-R L 39-44 Kings Roat VB-R completed
12:00pm Main Gym MVCA Iles 3B-R L 23-32 Little Miami Meadows 3B-R completed
12:00pm 45 Gym Mariemont Vianello 5B-B L 24-33 Lebanon Newman 5B-B completed
12:00pm Main Gym Cincinnati Country Day Fraley 5G-R L 11-26 Mariemont Black 5G-R completed
12:00pm Main Gym Sycamore Bachman 4G-R W 12-8 Mason Ghiloni 4G-R completed
12:00pm Main Gym Finneytown Mackzum 3G L 8-12 Deer Park Jones 3G completed
12:00pm Main Gym Mason Maine 8G W 33-3 Waldorf Schade 8G completed
12:00pm Main Gym Milford Carter 4G-R W 19-14 Fairview-Clifton Trondle 4G-R completed
12:00pm Main Gym Williamsburg Pauley 3G W 13-6 Wyoming Shull 3G completed
12:00pm Left Gym Oak Hills Cox 6B-R L 4-20 Kilgour Barlow 6B-R completed
12:00pm Right Gym Lebanon McVey 4G-R vs Oak Hills Helmers 4G-R scheduled
12:00pm Main Gym Indian Hill Fox 5G-A W 26-17 Lakota Thunderbirds Pate 5G-A completed
12:00pm Main Gym Mason Cochran 5B-HR L 13-16 Mason Cravens 5B-HR completed
12:00pm Main Gym Hyde Park Wade 6B-R W 25-19 Milford Mcconnaughey 6B-R completed
12:00pm Aux Gym Kilgour Hamilton 3B-R L 13-31 Lebanon Mccoy 3B-R completed
12:00pm Main Gym Loveland Perkins 6G-B W 33-27 Milford Nagel 6G-A completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Edwards 8B-R L 28-31 Mason Messer 8B-R completed
12:00pm Main Gym Seven Hills Kecman 6G-HR W 34-16 Batavia Tho 6G-HR completed
12:00pm Main Gym Milford Hayes JVB-R W 46-39 Milford Bauserman JVB-R completed
12:00pm Main Gym Mason Yuchasz 6G-R W 29-11 Goshen Helferich 6G-R completed
12:00pm Main Gym Milford Yards 4G-A W 16-2 Oak Hills Smith 4G-A completed
12:00pm Main Gym Mariemont Getgey JVB-R W 38-27 Madeira Long JVB-R completed
12:00pm South Gym Monfort Heights Young 5B-HR L 20-21 Lakota Thunderbirds Demonge 5B-HR completed
12:00pm Main Gym Monfort Heights Lilly JVB-R L 0-2 Loveland Thompson JVB-R

forfeited

12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Crawley 6B-R W 28-22 MVCA Butler 6B-R completed
12:00pm Aux Gym Evendale Clarke VB-HR W 2-0 Lakota Thunderbirds Goldman VB-HR

forfeited

12:00pm M Gym Sycamore Bogard 5B-R L 14-21 West Clermont Ward 5B-R completed
12:00pm C Gym Indian Hill Sharp 3B-R W 14-12 Lakota Thunderbirds Robinson 3B-R completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds King 5B-R L 24-34 Milford Bell 5B-R completed
12:00pm Main Gym Middletown Halsey 3B-R W 25-19 Goshen West 3B-R completed
12:00pm Main Gym Sharonville Maloney VB-R W 44-33 Loveland Paulson VB-R completed
12:00pm Main Gym Hamilton Johnson 5G-HR L 17-25 Fairview-Clifton Bryant 5G-HR completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Barth 4B-HR W 24-11 Blanchester Purdy 4B-HR

completed

12:00pm Main Gym Goshen Mason 3B-R L 22-26 Sharonville Soots 3B-R completed
12:30pm Main Gym Mason Quraishi 5G-R L 8-20 Oak Hills Ibanez 5G-R completed
12:30pm Gym 1 Deer Park Armor 6B-R W 30-15 Mason Johnson 6B-R completed
12:30pm Gym 2 Little Miami Smallwood 5B-R W 30-11 Mason Harrison 5B-R completed
12:30pm South Gym Sands Kiniyalocts 5B-R W 20-18 Kings Pachko 5B-R completed
12:30pm Main Gym Ross Thomsen 6B-R L 16-29 Wyoming Warmack 6B-R completed
12:30pm Main Gym West Clermont Bryant 7B-R W 42-26 Milford Almaraz7B-R completed
12:30pm 56 Gym Kings Holubetz 5B-A W 30-24 Milford Gormley 5B-A completed
01:00pm Front Gym Kings Loudermilk 5B-C W 34-16 Three Rivers Bessler 5B-B completed
01:00pm Main Gym Milford Campbell 5B-C W 33-8 Ross Kelley 5B-C completed
01:00pm Back Gym Mariemont Frye 4B-B W 24-13 Lakota Shock Feeney 4B-B completed
01:00pm Back Gym Glendale Oliver 7B-R W 26-22 Mason Burkardt 7B-R completed
01:00pm Main Gym Mason Sanders 3B-HR W 27-18 Mariemont Miller 3B-HR completed
01:00pm Main Gym Mason Layton 3B-HR W 24-18 Little Miami Hicks 3B-HR completed
01:00pm Main Gym Hamilton Spurlock 6G-HR L 12-14 Terrace Park Kennedy 6G-HR completed
01:00pm Main Gym Terrace Park Willett 5G-R L 6-23 Glendale Leach 5G-R completed
01:00pm Stoehr Gym Blanchester Lansing 4G-R W 26-16 Middletown Brown 4G-R completed
01:00pm Main Gym Sands Christy 5B-R W 29-27 FAA Young 5B R completed
01:00pm LMS Gym Loveland Bashardoust 6B-B L 33-35 Little Miami Wittenauer 6B-A completed
01:00pm Main Gym Middletown Calhoun 6G-R W 15-10 Milford Busemeyer 6G-R completed
01:00pm Main Gym Harrison Mullis 7B-R vs Milford Simpson 7B-R scheduled
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Adal Jones 6B-C W 36-34 Oak Hills McNeil 6B-C completed
01:00pm Multipurpose Gym Wyoming Lenning 4G-R L 18-21 Little Miami Wilkerson 4G-R completed
01:00pm Main Gym Goshen Bonnell 4B-R L 15-18 Milford Cline 4B-R completed
01:00pm Multipurpose Gym Ross Angel 3B-R W 20-10 Little Miami Hamm 3B-R completed
01:00pm Main Gym Hamilton Herrmann 6B-C W 41-39 Milford Daniels 6B-C completed
01:00pm Old Gym West Clermont Lyons 3B-R W 2-0 West Clermont Sullivan 3B-R forfeited
01:00pm Multipurpose Gym Springdale Janzen 6B-R W 29-20 Wyoming Hauser 6B-R completed
01:00pm Court 1 Goshen Byrd 5B-R L 25-33 Milford Simones 5B-R completed
01:00pm Court 2 Milford Greenwell VB-R L 35-38 Sharonville Williams VB-R completed
01:00pm Main Gym Milford Snyder 8B-R W 30-20 Sycamore Willis 8B-R completed
01:00pm Large Gym Lakota Thunderbirds Vass 7B-HR L 20-37 Mason Huffman 7B-HR completed
01:00pm Main Gym Hyde Park Atwood 5B-R L 15-23 Milford Ackermann 5B-R completed
01:00pm Main Gym Mason Nurre 3B-R L 10-21 Milford M Busemeyer 3B-R completed
01:00pm Main Gym Blanchester Gillman 5G-HR W 31-8 Little Miami Hamm 5G-HR completed
01:00pm Main Gym Kings Voegele 5B-R W 24-21 Kings Williams 5B-R completed
01:00pm Main Gym Lebanon Sako 4B-A L 16-32 Loveland Stidham 4B-A completed
01:00pm Main Gym White Oak Schoenung VB-R L 42-48 Lakota Thunderbirds David Wilson VB-R completed
01:00pm Main Gym Little Miami Morris 5B-R W 27-23 West Clermont Morgan 5B-R completed
01:00pm 45 Gym Lakota Thunderbirds Kordos 6G-B L 12-14 Milford Willson 6G-B completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Blessing 5G-R W 23-22 Little Miami Goodhart 5G-R completed
01:00pm Main Gym Sycamore Ivory 6B-R L 9-33 Monfort Heights Worrell 6B-R completed
01:00pm New Gym Mason Goldcamp 4B-A W 39-29 Edgewood Daley 4B-B completed
01:00pm Main Gym Goshen Settelmayer 4B-R L 18-24 Indian Hill Huwel 4B-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Hartmann 8B-R L 32-41 Lakota Thunderbirds Lewis 8B-R completed
01:00pm Main Gym Deer Park Walker 4G-R W 16-9 West Clermont Napier 4G-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Mullins 7B-R L 23-26 Lakota Thunderbirds Mcclary 7B-R completed
01:00pm Left Gym Mason Levine 6B-R L 26-28 White Oak Kissel 6B-R completed
01:00pm Right Gym Indian Hill Billock 4G-R W 21-8 Milford Jones 4G-R completed
01:00pm Main Gym Kings Brewster 4B-C W 29-28 Wyoming Cowboys Geygan 4B-C completed
01:00pm Main Gym Finneytown Moran 5B-HR W 30-6 Little Miami Clay 5B-HR completed
01:00pm Main Gym Game 3 Winner L 37-38 Kings Shutt 6B-R completed
01:00pm Old Gym Seven Hills Cohen 6B-R L 24-25 Middletown Thomas 6B-R completed
01:00pm Aux Gym Mason Swanson 3B-R W 16-15 Milford McEntush 3B-R completed
01:00pm Main Gym Goshen Smallwood 6G-B L 26-35 Lebanon Mueller 6G-B completed
01:00pm Main Gym Harrison Boatright 8B-R L 11-32 Kings Gilbert 8B-R completed
01:00pm Main Gym Indian Hill Kruze 3B-R W 38-36 Batavia Klopfstein 3B-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Ripperger JVB-R W 34-32 West Clermont Olson JVB-R completed
01:00pm Main Gym Sycamore Scranton 6G-R W 2-0 Pleasant Ridge Harris 6G-R forfeited
01:00pm Main Gym Finneytown Moore 5G-R W 23-4 Mason Hopkins 5G-R completed
01:00pm Main Gym Summit Country Day Driesen 4B-R W 20-15 Hyde Park Faison 4B-R completed
01:00pm South Gym Cincinnati Country Day White Team Snell 5B-HR W 29-22 Fairview-Clifton Clouse 5B-HR completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Bontrager JVB-R W 55-39 Little Miami Tucker JVB-R completed
01:00pm Main Gym Kings Butler 6B-R W 29-20 Lakota Thunderbirds Miller 6B-R completed
01:00pm Aux Gym Mt. Lookout Barron 7B-R W 39-18 Oak Hills Schoster 7B-R completed
01:00pm M Gym Little Miami Farlaino 5B-R W 22-12 Goshen Woodruff 5B-R completed
01:00pm C Gym Lakota Thunderbirds Jividen 4G-R L 10-14 Oak Hills Rouse 4G-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Cleland 6G-R W 15-8 Mason Goldschmidt 6G-R completed
01:00pm Main Gym Mariemont Moehring VB-R W 45-29 West Clermont Howard VB-R completed
01:00pm Main Gym Little Miami McKeehan 4B-HR W 29-28 Mason Synan 4B-HR

completed

01:00pm Main Gym Little Miami Ott 4G-R W 16-12 Kilgour Kattman 4G-R completed
01:00pm Main Gym Madeira McCauley 3G W 19-12 Batavia Bell 3G completed
01:30pm Main Gym Kilgour Allison 5G-R W 17-4 Little Miami Whisenhunt 5G-R completed
01:30pm Gym 1 Waldorf Corby 6B-R L 21-31 Mason Karulf 6B-R completed
01:30pm Gym 2 Madeira O'Reilly 5B-R W 13-11 West Clermont Melton 5B-R completed
01:30pm South Gym Little Miami Mairn 8B-HR W 23-17 Indian Hill Miller 8B-HR completed
01:30pm Main Gym Finneytown Bullions 5B-R L 27-35 White Oak Byrne 5B-R completed
01:30pm Main Gym Lakota Thunderbirds Khayo 7B-R L 19-31 Sharonville Lacey 7B-R completed
01:30pm 56 Gym Lakota Shock Gerdeman 5B-A W 28-22 Lakota Thunderbirds Mason 5B-A completed
01:30pm Court #1 Madeira Scarchilli 4B-R L 21-25 Batavia Stowell 4B-R completed
01:30pm Court #2 Glendale Curtis 8B-R L 39-45 Kings Mount 8B-R completed
02:00pm Front Gym Williamsburg Lagrange 5B-C L 20-35 Sycamore Ellis 5B-C completed
02:00pm Main Gym Little Miami Wyatt 5B-C L 18-19 West Clermont Alder 5B-C completed
02:00pm Back Gym Fairfield Warriors Thomas 4B-A W 31-27 Ross Brown 4B-A completed
02:00pm Back Gym West Clermont Schuchhardt 7B-R W 24-13 Little Miami McCollister 7B-R completed
02:00pm Main Gym Mariemont Foley 3B-HR W 28-19 Blanchester Scott 3B-HR completed
02:00pm Main Gym Summit Country Day Berry 3B-HR L 18-35 Lakota Shock Schaefer 3B-HR completed
02:00pm Main Gym Blanchester Waldron 6G-HR W 23-14 Madeira Warner 6G-HR completed
02:00pm Main Gym Wyoming Little 5G-R W 18-14 Batavia Stewart 5G-R completed
02:00pm Stoehr Gym Talawanda Thacker 4G-R W 19-12 Sharonville Williams 4G-R completed
02:00pm Main Gym White Oak Welch 5B-R L 16-21 Lebanon Baez 5B-R completed
02:00pm LMS Gym Lakota Thunderbirds Cohen 6B-B L 29-36 Mariemont Tully 6B-B completed
02:00pm Main Gym West Clermont Bayer 6G-R W 19-7 Mariemont Rogers 6G-R completed
02:00pm Main Gym Kings Berg 7B-R L 17-18 Mason Scheidler 7B-R completed
02:00pm Main Gym Loveland Brogan 6B-C W 40-20 Lebanon Coates 6B-C completed
02:00pm Multipurpose Gym Kilgour Carruthers 4G-R L 11-12 Oak Hills Wilson 4G-R completed
02:00pm Main Gym Little Miami Enneking 4B-R L 19-26 Glendale Curtis 4B-R completed
02:00pm Multipurpose Gym Cincinnati Christian Percy 3B-R W 28-24 Wyoming Kool 3B-R completed
02:00pm Main Gym Mason Wildcats Todd 6B-C L 34-38 Kilgour Berg 6B-C completed
02:00pm Old Gym Hamilton Nolan 3B-R vs Mason Paciolla 3B-R scheduled
02:00pm Multipurpose Gym Oak Hills Fenoglio 6B-R W 28-24 Madeira Lutes 6B-R completed
02:00pm Court 1 Harrison Willis 5B-R L 13-31 Sharonville Williams 5B-R completed
02:00pm Court 2 Sharonville Meyer VB-R W 53-39 Kings Renzenbrink VB-R completed
02:00pm Main Gym Monfort Heights Jamison 8B-R L 24-32 Milford Hawes 8B-R completed
02:00pm Large Gym Milford Riffle 7B-HR W 45-33 Mason Crank 7B-HR completed
02:00pm Main Gym Sycamore Wood 5B-R L 26-35 Deer Park Harmeyer 5B-R completed
02:00pm Main Gym Wyoming Aschliman 3B-R L 6-28 Deer Park Chandler 3B-R completed
02:00pm Main Gym Oak Hills Yost 5B-R L 18-32 Oak Hills Abel 5B-R completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Harville 5B-R L 16-25 Indian Hill Eddleman 5B-R

completed

02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Crawford 4B-A W 35-32 Indian Hill Schwartz 4B-A completed
02:00pm Main Gym Milford Akers VB-R L 0-2 Wyoming Fleming VB-R forfeited
02:00pm Main Gym Fairview-Clifton Phalen 5B-R L 25-27 Batavia Evans 5B-R completed
02:00pm 45 Gym Harrison Coyle 6G-B W 21-10 Indian Hill Wachtel 6G-B completed
02:00pm Main Gym Ross Lady Rams Rook 5G-R W 29-12 Goshen Rogers 5G-R completed
02:00pm Main Gym Indian Hill Tranter 6B-R W 19-18 Mason Alexander 6B-R completed
02:00pm New Gym Lakota Shock O'Brien 4B-B L 22-36 Hamilton Snyder 4B-B completed
02:00pm Main Gym Fairview-Clifton Royalty 4B-R L 37-39 Lakota Thunderbirds Dollenmeyer 4B-R completed
02:00pm Main Gym Goshen Schoulties 8B-R L 38-43 Harrison Younker 8B-R completed
02:00pm Main Gym Madeira Ritchie 4G-R W 20-12 Hyde Park Bell 4G-R completed
02:00pm Main Gym Oak Hills Harrison 7B-R W 36-28 Lakota Thunderbirds Fisher 7B-R completed
02:00pm Left Gym Middletown Smith 6B-R W 30-8 Little Miami Tubbs 6B-R completed
02:00pm Right Gym Lakota Thunderbirds Markey 4G-R W 2-0 Fairview-Clifton Itlavkase 4G-R forfeited
02:00pm Main Gym Oak Hills Wergers 4B-C W 35-32 Madeira Bishop 4B-C completed
02:00pm Main Gym Hyde Park Wade 6B-R W 48-46 Fairview-Clifton Upp 6B-R completed
02:00pm Old Gym Sharonville Lyle 6B-R L 20-23 Harrison Woy 6B-R completed
02:00pm Main Gym Mason Debrosse 7B-R W 31-30 Milford Canter 7B-R completed
02:00pm Aux Gym Kilgour Griffith 3B-R L 18-20 Hyde Park Dugan 3B-R completed
02:00pm Main Gym Mason Sanders 6G-A W 42-16 Sycamore Harris 6G-A completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Kollar 8B-R L 15-20 Mason Stallman 8B-R completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds McClary 3B-R W 26-17 Madeira Prus 3B-R completed
02:00pm Main Gym Indian Hill Heffernan VB-R L 15-46 White Oak Irwin VB-R completed
02:00pm Main Gym Milford Oberschlake JVB-R W 53-35 West Clermont Bryant JVB-R completed
02:00pm Main Gym Fairfield Warriors Scott Haughin 6G-R W 15-8 Oak Hills Marcum 6G-R completed
02:00pm Main Gym Mariemont Love 5G-R W 12-6 West Clermont Smith 5G-R completed
02:00pm Main Gym Evendale Spivey 4B-R W 27-6 Kings Elder 4B-R completed
02:00pm South Gym Mason Parkins 5B-HR W 24-14 Summit Country Day Hamilton 5B-HR completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Jason Morgan JVB-R W 31-26 Game 1 Winner completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Crawley 6B-R W 38-36 Sands Laub 6B-R completed
02:00pm Aux Gym Wyoming Oakes 7B-R W 32-30 Mason Heinen 7B-R completed
02:00pm M Gym Sycamore Sharp 5B-R W 18-11 Madeira Gemmel 5B-R completed
02:00pm C Gym Hamilton Lewis 3G W 18-5 Mariemont Aaron 3G completed
02:00pm Main Gym Ross Lady Rams Rack 6G-R L 7-22 Wyoming Rosander 6G-R completed
02:00pm Court #3 Lakota Thunderbirds Belivanakis JVG W 32-15 Milford Bacon JVG completed
02:00pm Court #4 Mason Berryman VG W 25-9 Game 3 Winner completed
02:00pm Main Gym Hamilton King 3B-A L 8-15 Harrison Hrnyak 3B-A completed
02:00pm Main Gym Monfort Heights Richmond 4B-HR W 38-18 Hamilton Hamilton 4B-HR

completed

02:00pm Main Gym Kings Howes 4G-R W 15-13 Sycamore Amos 4G-R completed
02:00pm Main Gym Cincinnati Swish Hartung 3G L 7-28 Lebanon Work 3G completed
02:30pm Main Gym Mariemont Miskimens 7G W 39-6 Oak Hills Elam 7G completed
02:30pm Gym 1 Deer Park Armor 6B-R W 29-24 Kings Cukovecki 6B-R completed
02:30pm Gym 2 Ross Wright 5B-R W 12-9 Ross Hoover 5B-R completed
02:30pm South Gym Lakota Thunderbirds Schaefer 8B-HR W 31-23 Evendale Caracci 8B-HR completed
02:30pm Main Gym Sharonville James 5B-R W 21-19 Monfort Heights Meadows 5B-R completed
02:30pm Main Gym Middletown Urso 6B-R L 11-20 Lebanon Boltz 6B-R completed
02:30pm 56 Gym Mason Johnson 5B-A W 39-37 Little Miami Grubenhoff 5B-A completed
02:30pm Court #1 Batavia Copenhaver 4B-R W 27-23 Springdale Garcia 4B-R completed
02:30pm Court #2 Oak Hills McCreary 8B-R W 41-27 Oak Hills Ruch 8B-R completed
03:00pm Front Gym Lakota Thunderbirds Worley 5B-C W 35-26 Lakota Shock Luers 5B-C completed
03:00pm Main Gym Lebanon Mullikin 5B-C W 22-20 Loveland Baker 5B-C completed
03:00pm Back Gym Kilgour Hardin 4B-R W 24-17 Mariemont Lyons 4B-R completed
03:00pm Back Gym Lakota Thunderbirds Boeskool 7B-R W 30-14 Sycamore Messerle 7B-R completed
03:00pm Main Gym Ross Roberto 3B-HR W 26-14 Mason Sanders 3B-HR completed
03:00pm Main Gym Fairfield Warriors Halsey 6G-B W 26-18 Comets Mays 6G-B completed
03:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Carmack 6G-HR W 22-20 Finneytown Young 6G-HR completed
03:00pm Main Gym Talawanda James 6B-B L 38-41 Lakota Shock Loughrie 6B-B completed
03:00pm Stoehr Gym Blanchester Lansing 4G-R W 24-23 Monfort Heights Buck 4G-R completed
03:00pm Main Gym Harrison Turner 4G-B W 24-12 Sycamore Adams 4G-B completed
03:00pm LMS Gym Middletown Freeman 6B-B L 31-32 Edgewood Ballantyne 6B-B completed
03:00pm Main Gym Mason Kleiber 6G-R L 23-29 Lebanon Kohlhorst 6G-R completed
03:00pm Main Gym Goshen Stebbins 7B-R W 32-14 Oak Hills McCalla 7B-R completed
03:00pm Main Gym Cincinnati Christian Barr 6B-B W 39-35 Lebanon Schuebel 6B-B completed
03:00pm Multipurpose Gym Little Miami Stemick 4G-R W 29-18 Oak Hills Karnes 4G-R completed
03:00pm Main Gym Mason Leichman 4B-R W 28-22 Madeira Dragoo 4B-R completed
03:00pm Multipurpose Gym Hamilton Wilkey 3B-R W 16-14 Seven Hills Lafley 3B-R completed
03:00pm Main Gym Goshen Moore 6B-C W 40-38 Williamsburg Bogan 6B-C completed
03:00pm Old Gym Fairview-Clifton Poland 3B-R W 18-12 Sands Thomas 3B-R completed
03:00pm Multipurpose Gym Goshen Myers 6B-R W 27-19 Milford Debruler 6B-R completed
03:00pm Court 1 Finneytown Monak VB-R L 32-34 Mariemont Henning VB-R completed
03:00pm Court 2 Milford Milinovich VB-R L 28-43 Indian Hill King VB-R completed
03:00pm Main Gym Sharonville Randall 8B-R W 34-30 Lakota Thunderbirds Glover 8B-R completed
03:00pm Large Gym Lakota Shock Miller 7B-HR L 34-38 Wyoming All Stars Popovitz 7B-HR completed
03:00pm Main Gym Mason Worrall 5B-R L 16-25 Mason Young 5B-R completed
03:00pm Main Gym Goshen Ison 3B-R L 10-14 Little Miami Powers 3B-R completed
03:00pm Main Gym Blanchester Malott 5B-R W 33-18 Sycamore Berk 5B-R completed
03:00pm Main Gym Hamilton Benge 5B-R W 24-15 Mason Moore 5B-R completed
03:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Kaiser 5B-R W 26-5 Indian Hill Vanden Boom 5B-R completed
03:00pm Main Gym Kings Jelinek VB-R L 22-44 Milford Heffernan VB-R completed
03:00pm Main Gym Lebanon Barnhart 3B-R L 22-29 Mason Eleeger 3B-R completed
03:00pm 45 Gym Madeira Manning 5B-B L 36-40 Sycamore Andrews 5B-A completed
03:00pm Main Gym Batavia Gibbs 5G-R W 26-4 Lakota Thunderbirds Davis 5G-R completed
03:00pm New Gym Loveland Schwinn 4B-B W 25-23 Cincinnati Christian Booth 4B-B completed
03:00pm Main Gym Kings Wesley 4B-R L 20-25 Monfort Heights Behrle 4B-R completed
03:00pm Main Gym Milford Ackermann 8B-R L 20-31 Mason Violand 8B-R completed
03:00pm Main Gym Kings Takle-Flach 4G-R W 14-11 White Oak Peters 4G-R completed
03:00pm Main Gym West Clermont Trainor 7B-R L 22-28 Madeira Ledford 7B-R completed
03:00pm Left Gym Little Miami Puckett 6B-R L 18-37 Sycamore Truter 6B-R completed
03:00pm Right Gym Milford Dobbratz 4G-R L 6-12 Oak Hills Wetzel 4G-R completed
03:00pm Main Gym West Clermont Thompson 4B-C W 36-11 Sycamore Eagan 4B-B completed
03:00pm Main Gym Seven Hills Wiles 6G-HR W 28-23 Little Miami Helphinstine 6G-HR completed
03:00pm Old Gym Lakota Thunderbirds Zurlinden 6B-R L 27-35 Fairview-Clifton Clark 6B-R completed
03:00pm Main Gym Milford Fleece 7B-R L 22-34 Mason Kinasewitz 7B-R completed
03:00pm Aux Gym North Avondale Montessori Lundstrom 3B-R W 25-23 Lebanon Mccoy 3B-R completed
03:00pm Main Gym Indian Hill Arington 6G-A L 32-36 Oak Hills Dissinger 6G-A completed
03:00pm Main Gym Milford O'Toole VB-R W 53-40 Kings Staton VB-R completed
03:00pm Main Gym Wyoming Fent 3B-R L 11-27 Indian Hill Tranter 3B-R completed
03:00pm Main Gym Milford Weber VB-R W 43-37 Milford Zink VB-R completed
03:00pm Main Gym Sycamore Newman JVB-R W 57-39 Milford Hayes JVB-R completed
03:00pm Main Gym Milford Schuler 6G-R L 15-21 Milford Wilson 6G-R completed
03:00pm Main Gym Harrison Phillips 5G-R W 9-8 Monfort Heights Mayfield 5G-R completed
03:00pm Main Gym Goshen Bennett 4B-R L 7-26 Lakota Thunderbirds Cole 4B-R completed
03:00pm South Gym Lakota Thunderbirds Newman 5B-HR W 29-16 Lakota Thunderbirds Demonge 5B-HR completed
03:00pm Main Gym Little Miami Martin JVB-R W 46-32 Lakota Thunderbirds Swinney JVB-R completed
03:00pm Aux Gym Mariemont Ferris 7B-R W 28-21 West Clermont Hehemann 7B-R completed
03:00pm M Gym Batavia Richardson 4G-R W 15-8 Cincinnati Christian Raby 4G-R completed
03:00pm C Gym Oak Hills Tharp 3G W 2-0 Terrace Park Senes 3G

forfeited

03:00pm Main Gym Milford Barger 6G-R L 18-26 Goshen Tudor 6G-R completed
03:00pm Court #3 Mason Wilson JVG vs Mason Mordino JVG scheduled
03:00pm Court #4 Mason Huber 11th VG W 36-30 Kings Appell VG completed
03:00pm Main Gym Lebanon Jones 3B-A W 24-23 Lakota Thunderbirds Johnson 3B-A completed
03:00pm Main Gym Terrace Park Graham 4B-HR W 32-29 Indian Hill Egnaczyk 4B-HR

completed

03:00pm Main Gym Sycamore Christerson 4G-R L 16-19 Sycamore Bachman 4G-R completed
03:00pm Main Gym Milford Harper 3G L 7-18 Cincy Stars Wyant 3G completed
03:30pm Main Gym Milford Chamberlin 7G L 8-14 Sycamore DeBrosse 7G completed
03:30pm South Gym Little Miami Williams JVB-R W 36-28 Milford Stout JVB-R completed
03:30pm Main Gym Terrace Park Cole 5B-R L 18-22 Lakota Thunderbirds Lafevers 5B-R completed
03:30pm Main Gym Indian Hill Mullaney 6B-R L 16-24 Wyoming Warmack 6B-R completed
03:30pm 56 Gym Lakota Shock Gerdeman 5B-A W 29-28 Kings Holubetz 5B-A completed
03:30pm Court #1 Kings McKelvey 4B-R L 21-23 Pleasant Ridge Massie 4B-R completed
03:30pm Court #2 Milford Kaufman 8B-HR L 25-44 Lakota Thunderbirds Murphy 8B-R completed
04:00pm Front Gym Kilgour Baur 5B-C W 33-10 Fairfield Warriors Scott 5B-B completed
04:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Rosenberger 5B-C W 28-20 Madeira Waltz 5B-C completed
04:00pm Back Gym Sharonville Hardin 4B-R W 20-19 Mason Rice 4B-R completed
04:00pm Back Gym Milford Sten 7B-R W 24-17 Williamsburg Bunch 7B-R completed
04:00pm Main Gym Terrace Park McClorey 3B-HR W 39-19 Mariemont Foley 3B-HR completed
04:00pm Main Gym Loveland Weikert 4B-C L 23-37 Lakota Thunderbirds Johnston 4B-C completed
04:00pm Main Gym Batavia Poynter 4G-HR W 25-14 Mason O'Connell 4G-HR completed
04:00pm Main Gym Fairfield Warriors Cline 6B-B L 24-36 Lakota Shock Montgomery 6B-B completed
04:00pm Main Gym Hamilton Sparrow 4G-B W 30-9 Lebanon Barnhizer 4G-B completed
04:00pm LMS Gym Milford Dahmer 6B-B W 18-15 Lakota Shock Prather 6B-B completed
04:00pm Main Gym Hyde Park Bell 6G-R L 10-14 Sands Martin 6G-R completed
04:00pm Main Gym Wyoming Nikolaidis 7B-R W 36-23 Madeira Telesz 7B-R completed
04:00pm Main Gym Oak Hills Thomas 6B-B W 32-18 Indian Hill Zimmerman 6B-B completed
04:00pm Multipurpose Gym West Clermont Binning 4G-R W 17-16 Sycamore Kremp 4G-R completed
04:00pm Main Gym Monfort Heights Ledbetter 4B-R W 26-20 West Clermont Dillinger 4B-R completed
04:00pm Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Morgan 3B-R W 17-15 Lebanon Ritter 3B-R completed
04:00pm Main Gym Loveland Hornsby JVB-R W 41-33 Milford Krebs JVB-R completed
04:00pm Old Gym Springdale Yates JVB-R L 28-32 Madeira Schweppe JVB-R completed
04:00pm Multipurpose Gym Finneytown Longbons 6B-R W 30-12 Madeira Schwallie 6B-R completed
04:00pm Main Gym Wyoming Tanveer 8B-R W 27-14 West Clermont Binning 8B-R completed
04:00pm Large Gym Lakota Shock Thompson 7B-HR W 46-21 Mason Huffman 7B-HR completed
04:00pm Main Gym West Clermont Kinney 5B-R L 17-20 Oak Hills Swisshelm 5B-R completed
04:00pm Main Gym West Clermont Lukemire 3B-R L 6-8 Finneytown Shelton 3B-R completed
04:00pm Main Gym MVCA Wilson 5B-R L 15-32 Lakota Thunderbirds Edkins 5B-R completed
04:00pm Main Gym Sands Peirce 3G L 13-24 Middletown Hunter 3G completed
04:00pm Main Gym Sycamore Geary 5B-R L 33-38 Harrison Minor 5B-R completed
04:00pm Main Gym West Clermont Gambrell VB-R W 35-29 Kings Roat VB-R completed
04:00pm Main Gym Milford West 3B-R L 22-24 Little Miami Meadows 3B-R completed
04:00pm 45 Gym Hamilton Brann 5B-B L 23-32 Lebanon Newman 5B-B completed
04:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Blessing 5G-R W 24-16 Mariemont Black 5G-R completed
04:00pm New Gym Kings Nurre 4B-A W 36-19 Little Miami Williams 4B-A completed
04:00pm Main Gym Springdale Walker 4B-R W 34-15 Oak Hills Doyle 4B-R completed
04:00pm Main Gym Mason Baker 8B-R W 34-23 Mariemont Cox 8B-R completed
04:00pm Main Gym Fairview-Clifton Geckle 6G-R W 22-16 Sharonville Hoog 6G-R completed
04:00pm Main Gym Kings Powell 7B-R L 22-36 Lakota Thunderbirds Beringer 7B-R completed
04:00pm Left Gym Batavia Hendrickson 6B-R L 21-27 Lebanon Cunningham 6B-R completed
04:00pm Right Gym Blanchester Sipple 6B-HR W 37-23 Little Miami Wing 6B-HR completed
04:00pm Main Gym Milford Blaske 4B-C L 30-34 Kings Brewster 4B-C completed
04:00pm Main Gym Talawanda Thacker 6G-HR L 28-33 Seven Hills Kecman 6G-HR completed
04:00pm Main Gym Kings Sills 3B-R W 26-12 Harrison Markarian 3B-R completed
04:00pm Old Gym Sands Dunbar 6B-R L 27-29 Sycamore Bergler 6B-R completed
04:00pm Main Gym Middletown Cornwall 4B-C L 20-32 Three Rivers Larkins 4B-C completed
04:00pm Aux Gym Madeira Harding 3B-R W 19-18 Lakota Shock Deckard 3B-R completed
04:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Crawford 4B-A L 30-33 Loveland Stidham 4B-A completed
04:00pm Main Gym West Clermont Trainor VB-R L 54-57 Finneytown Community League-Longbons completed
04:00pm Main Gym Indian Hill Kruze 3B-R L 17-22 Lakota Thunderbirds McClary 3B-R completed
04:00pm Main Gym Mariemont Bortz VB-R W 36-33 Sycamore Cochran VB-R completed
04:00pm Main Gym Milford Oberschlake JVB-R W 34-26 Lakota Thunderbirds Ripperger JVB-R completed
04:00pm Main Gym Kings Dillon 6B-R L 32-38 Milford Mearkle 6B-R completed
04:00pm Main Gym West Clermont Riffle 4G-A W 20-15 Loveland Kirlin 4G-A completed
04:00pm Main Gym West Clermont Carnes 4B-R vs Milford Graves 4B-R scheduled
04:00pm South Gym Finneytown Moran 5B-HR W 21-14 Mason Cravens 5B-HR completed
04:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Kevin Wilson JVB-R L 30-33 Loveland Thompson JVB-R completed
04:00pm Aux Gym Loveland Wenger VB-HR W 52-38 Evendale Clarke VB-HR completed
04:00pm M Gym Springdale Easterling 4G-R W 15-10 Madeira Kellett 4G-R completed
04:00pm C Gym Batavia Campbell 3G L 13-15 Little Miami Wyatt 3G completed
04:00pm Main Gym West Clermont Ritter 6G-R W 23-18 Lakota Thunderbirds Strunk 6G-R completed
04:00pm Court #3 Mason Burke JVG W 2-0 Loveland Tissot JVG

forfeited

04:00pm Court #4 Mason Huber 12th VG W 27-22 Kings Alexander VG completed
04:00pm Main Gym Terrace Park Hill 4B-HR W 13-10 Lakota Thunderbirds Barth 4B-HR

completed

04:00pm Main Gym Kings Howes 4G-R L 8-21 Little Miami Ott 4G-R completed
04:00pm Main Gym Monfort Heights Buck 3G W 18-9 Lebanon Martin 3G completed
04:30pm Main Gym Indian Hill Papadis 7G W 27-5 Mason Stevens 7G completed
04:30pm South Gym Little Miami Deardoff JVB-R W 42-39 Indian Hill Turner JVB-R completed
04:30pm Main Gym Kings Skerl 5B-R L 21-32 Middletown Byrd 5B-R completed
04:30pm Main Gym West Clermont Bryant 7B-R L 29-30 Sycamore Newman 7B-HR completed
04:30pm 56 Gym White Oak Jones VB-R W 41-26 Sycamore Mcdonough VB-R completed
04:30pm Court #1 Deer Park Waters 4B-R W 18-13 Milford Hampson 4B-R completed
04:30pm Court #2 Mason Materni 8B-R L 28-40 Mason Minogue 8B-R completed
05:00pm Front Gym Kings Loudermilk 5B-C W 40-16 Sycamore Ellis 5B-C completed
05:00pm Main Gym Oak Hills Price 6B-A L 21-24 Milford Norsworthy 6B-A completed
05:00pm Back Gym Mariemont Frye 4B-B W 47-25 Hamilton Snyder 4B-B completed
05:00pm Back Gym Glendale Oliver 7B-R W 29-22 West Clermont Schuchhardt 7B-R completed
05:00pm Main Gym Mariemont Spreen 4G-HR W 18-8 Terrace Park Laite 4G-HR completed
05:00pm Main Gym Madeira Prus 5G-R L 6-26 Wyoming Svendsen 5G-R completed
05:00pm Main Gym Batavia Evans 5B-R L 5-27 Lebanon Baez 5B-R completed
05:00pm LMS Gym Milford Nichols JVB-R L 17-25 Wyoming Woodrow-Wilson JVB-R completed
05:00pm Main Gym Middletown Calhoun 6G-R L 16-22 West Clermont Bayer 6G-R completed
05:00pm Main Gym Lebanon Reynolds 5G-R W 14-13 Kings Flynn 5G-R completed
05:00pm Main Gym Loveland Denman 6B-C W 39-20 Madeira Katz 6B-C completed
05:00pm Multipurpose Gym Mason Harrison 4B-R L 25-32 Lakota Thunderbirds Doyle 4B-R completed
05:00pm Main Gym Fairfield Warriors Kenneth Burdine 6G-R W 18-8 Indian Hill Riley 6G-R completed
05:00pm Main Gym Milford Barger JVB-R L 29-36 Sycamore Lindsey JVB-R completed
05:00pm Old Gym West Clermont Kinney JVB-R L 35-37 Indian Hill Consolino JVB-R completed
05:00pm Multipurpose Gym Sands Appino 4B-R L 16-29 Cincinnati Christian Nimmo 4B-R completed
05:00pm Main Gym Lebanon Maloney 4B-R L 14-23 Little Miami Harris 4B-R completed
05:00pm Large Gym Milford Riffle 7B-HR L 30-36 Wyoming All Stars Popovitz 7B-HR completed
05:00pm Main Gym Seven Hills Wiles 4B-R L 9-20 Milford Thierauf 4B-R completed
05:00pm Main Gym Kings Shutt 3B-R W 35-21 Evendale Young 3B-R completed
05:00pm Main Gym Mason Evans 3G W 29-7 Harrison Macaluso 3G completed
05:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Cleland 3B-A L 21-37 Little Miami Cherry 3B-A completed
05:00pm Main Gym Sands Christy 5B-R W 18-15 Little Miami Morris 5B-R completed
05:00pm 45 Gym Ross Lady Rams Bosse 6G-B W 26-20 Milford Willson 6G-B completed
05:00pm Main Gym Batavia Gibbs 5G-R L 8-10 Ross Lady Rams Rook 5G-R completed
05:00pm New Gym Madeira Mobley 4B-A W 30-26 Milford Johnston 4B-B completed
05:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Newman 3G L 6-20 Lakota Thunderbirds Kasselman 3G completed
05:00pm Main Gym Mason Loveless 5B-R L 10-31 Milford Chadwell 5B-R completed
05:00pm Main Gym Kings Heagan 6G-R W 18-8 Cincinnati Christian Uffman 6G-R completed
05:00pm Main Gym Lebanon Adkins 3G L 10-28 Lakota Thunderbirds Dilley 3G completed
05:00pm Left Gym Mariemont Wells 6B-R L 31-38 Springdale Bailey 6B-R completed
05:00pm Right Gym Milford Fender 6B-HR L 37-44 Summit Country Day Lamacchia 6B-HR completed
05:00pm Main Gym West Clermont Thompson 4B-C W 30-25 Oak Hills Wergers 4B-C completed
05:00pm Main Gym Milford Ruppel 3B-R W 20-19 Springdale Marshall 3B-R completed
05:00pm Old Gym Harrison Woy 6B-R L 8-28 Middletown Thomas 6B-R completed
05:00pm Main Gym Loveland Perkins 6G-B W 33-8 Lebanon Mueller 6G-B completed
05:00pm Aux Gym Mason Swanson 3B-R L 12-28 Madeira Starr 3B-R completed
05:00pm Main Gym Goshen Settelmayer 4B-A L 34-35 Oak Hills Dissinger 4B-A completed
05:00pm Main Gym Milford Waltz VB-R W 2-0 Monfort Heights Robers VB-R completed
05:00pm Main Gym Loveland Schuetter VB-R L 38-42 White Oak Irwin VB-R completed
05:00pm Main Gym Finneytown Moore 5G-R L 17-20 Mariemont Love 5G-R completed
05:00pm Main Gym Mason Yuchasz 6G-R W 21-12 Sycamore Scranton 6G-R completed
05:00pm Main Gym Milford Yards 4G-A L 15-21 Goshen Steele 4G-A completed
05:00pm Main Gym Milford Bedinghaus JVB-R L 33-47 Lakota Thunderbirds Kordos JVB-R completed
05:00pm Main Gym Monfort Heights Behrle JVB-R L 27-40 Lakota Thunderbirds Bontrager JVB-R completed
05:00pm Aux Gym Loveland West VB-HR vs Loveland Romer VB-HR scheduled
05:00pm M Gym Fairfield Warriors Reese 5G-A W 29-21 Harrison Robertson 5G-A completed
05:00pm C Gym Milford Pace 3G W 15-13 Kilgour Adams 3G completed
05:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Cleland 6G-R W 11-9 Wyoming Rosander 6G-R completed
05:00pm Court #3 Milford Redrow JVG W 42-24 Little Miami Sullivan JVG completed
05:00pm Court #4 Lakota Thunderbirds Goldman VG W 35-20 West Clermont Dapper VG completed
05:00pm Main Gym Indian Hill Harris 4B-HR W 27-7 Little Miami McKeehan 4B-HR

completed

05:00pm Main Gym Springdale Fogle 5B-R W 35-32 Little Miami Smallwood 5B-R completed
05:00pm Main Gym Kings Bradds 3B-R W 28-21 Batavia Pelphrey 3B-R completed
05:30pm Main Gym Ross Lady Rams Rook 7G W 33-4 Harrison Siener 7G completed
05:30pm 56 Gym Monfort Heights Wilson VB-R L 32-50 Loveland Early VB-R completed
05:30pm Court #1 Batavia Copenhaver 4B-R W 21-15 Batavia Stowell 4B-R completed
05:30pm Court #2 Oak Hills McCreary 8B-R L 29-43 Kings Mount 8B-R completed
06:00pm Front Gym Kilgour Baur 5B-C W 32-27 Lakota Thunderbirds Worley 5B-C completed
06:00pm Main Gym Lebanon Hodges 6B-A L 37-60 Sycamore Anaple 6B-A completed
06:00pm Back Gym Sycamore Drasnin 4B-A W 23-18 Mason Goldcamp 4B-A completed
06:00pm Back Gym Milford Sten 7B-R L 14-28 Lakota Thunderbirds Boeskool 7B-R completed
06:00pm Main Gym Wyoming Little 5G-R L 7-29 Glendale Leach 5G-R completed
06:00pm LMS Gym Mariemont Tully 6B-B L 29-44 Little Miami Wittenauer 6B-A completed
06:00pm Main Gym Lebanon Kohlhorst 6G-R L 13-14 Sands Martin 6G-R completed
06:00pm Main Gym Oak Hills Roman 5G-R W 26-6 Goshen Paprocki 5G-R completed
06:00pm Main Gym Loveland Brogan 6B-C L 35-37 Lakota Thunderbirds Adal Jones 6B-C completed
06:00pm Multipurpose Gym Cincinnati Country Day Higgason 4B-R L 13-27 Wyoming Douglas 4B-R completed
06:00pm Main Gym Little Miami Armentano 6G-R W 25-22 Little Miami Scott 6G-R completed
06:00pm Main Gym Wyoming Stampede Hauer 6B-C W 43-35 Hamilton Herrmann 6B-C completed
06:00pm Old Gym Fairview-Clifton Poland 3B-R vs Game 3 Winner scheduled
06:00pm Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Pepples 4B-R L 25-30 Mason Searles 4B-R completed
06:00pm Main Gym Hyde Park Rozen 4B-R W 26-23 Wyoming Costello 4B-R completed
06:00pm Large Gym Blanchester Malott 5B-R W 24-11 Oak Hills Abel 5B-R completed
06:00pm Main Gym Sycamore Bammerlin 4B-R L 21-24 Little Miami Berling 4B-R completed
06:00pm Main Gym Game 4 Winner L 12-24 Lakota Thunderbirds Bush 3B-R completed
06:00pm Main Gym Kings Voegele 5B-R L 18-22 Indian Hill Eddleman 5B-R completed
06:00pm Main Gym Fairfield Warriors Davids 3B-A W 27-22 Lebanon Woehrmyer 3B-A completed
06:00pm 45 Gym Lebanon Flora 6G-B L 31-34 Harrison Coyle 6G-B completed
06:00pm New Gym Wyoming Ramsey 8B-R W 23-5 Milford Steinle 8B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Lynn 3G W 34-18 Deer Park Jones 3G completed
06:00pm Main Gym Batavia Rinckhoff 5B-R L 18-32 Milford Bell 5B-R completed
06:00pm Main Gym Wyoming Lowry 6G-R W 30-12 Mercy Ellerman 6G-R completed
06:00pm Main Gym Williamsburg Pauley 3G W 10-8 Goshen Durbin 3G completed
06:00pm Left Gym White Oak Kissel 6B-R L 15-30 Kilgour Barlow 6B-R completed
06:00pm Right Gym Game 2 Winner L 16-18 Indian Hill Billock 4G-R completed
06:00pm Main Gym West Clermont Stahl 3B-R L 30-33 Middletown Adams 3B-R completed
06:00pm Old Gym Fairview-Clifton Clark 6B-R W 41-33 Sycamore Bergler 6B-R completed
06:00pm Main Gym Lebanon Thompson 7B-R W 36-30 Indian Hill Vanden Boom 7B-R completed
06:00pm Main Gym Kings Mills VB-R L 43-51 West Clermont Forsee VB-R completed
06:00pm Main Gym Loveland Ingal VB-R L 41-55 Kings Rouzzo VB-R completed
06:00pm Main Gym Fairfield Warriors Scott Haughin 6G-R L 8-10 Milford Wilson 6G-R completed
06:00pm Main Gym Mariemont Neville JVB-R W 24-21 Mariemont Getgey JVB-R completed
06:00pm Main Gym Sycamore Groppe 7B-R W 33-32 Mason Caimano 7B-R completed
06:00pm M Gym Indian Hill Fox 5G-A W 32-12 Little Miami Hartmann 5G-A completed
06:00pm C Gym Kings Richardson 4G-R W 15-14 Lakota Shock Mckay 4G-R completed
06:00pm Main Gym West Clermont Ritter 6G-R L 4-17 Goshen Tudor 6G-R completed
06:00pm Court #3 Lakota Thunderbirds Belivanakis JVG W 37-18 Game 3 Winner completed
06:00pm Court #4 Mason Berryman VG W 32-19 Mason Huber 11th VG completed
06:00pm Main Gym Ross Wright 5B-R L 10-13 Madeira O'Reilly 5B-R completed
06:00pm Main Gym Milford Smith 3B-R L 24-31 Sharonville Soots 3B-R completed
06:30pm 56 Gym Kings Tekavec 5B-R W 38-25 West Clermont Stidham 5B-R completed
06:30pm Court #1 Deer Park Waters 4B-R W 23-21 Pleasant Ridge Massie 4B-R completed
06:30pm Court #2 Lakota Thunderbirds Murphy 8B-R L 25-46 Mason Minogue 8B-R completed
07:00pm Main Gym Milford Campbell 5B-C W 26-23 West Clermont Alder 5B-C completed
07:00pm Back Gym Kings Nurre 4B-A L 31-37 Fairfield Warriors Thomas 4B-A completed
07:00pm Main Gym Springdale Moye 5B-R L 17-29 Goshen Kearns 5B-R completed
07:00pm LMS Gym Milford Dahmer 6B-B W 25-21 Edgewood Ballantyne 6B-B completed
07:00pm Main Gym Wyoming Rangers Turner 5B-B W 39-25 Middletown Bailey 5B-B completed
07:00pm Main Gym Goshen Moore 6B-C W 49-44 Kilgour Berg 6B-C completed
07:00pm Multipurpose Gym Springdale Janzen 6B-R W 26-24 Oak Hills Fenoglio 6B-R completed
07:00pm Large Gym Sands Kiniyalocts 5B-R L 18-20 Lakota Thunderbirds Edkins 5B-R completed
07:00pm Main Gym Deer Park Harmeyer 5B-R L 19-21 Milford Ackermann 5B-R completed
07:00pm Main Gym Hamilton Benge 5B-R L 20-42 West Clermont Case 5B-R completed
07:00pm New Gym Little Miami Gilpin 8B-R L 25-29 Mason Langdon 8B-R completed
07:00pm Main Gym Kings Konow 6G-R L 22-25 Harrison Etter 6G-R completed
07:00pm Main Gym Oak Hills Harrison 7B-R W 33-28 Lakota Thunderbirds Mcclary 7B-R completed
07:00pm Left Gym Middletown Smith 6B-R L 15-37 Sycamore Truter 6B-R completed
07:00pm Right Gym Lakota Thunderbirds Markey 4G-R W 10-4 Oak Hills Wetzel 4G-R completed
07:00pm Main Gym Kings Macy 3B-R L 25-27 Kings Fink 3B-R completed
07:00pm Old Gym Oak Hills Jasper 8B-R L 24-31 Mason Raghavan 8B-R completed
07:00pm Main Gym Kings Dittman 7B-R L 27-32 Lakota Thunderbirds Kaiser 7B-R completed
07:00pm Main Gym Wyoming Randman VB-R L 0-2 Milford Weber VB-R

forfeited

07:00pm Main Gym Harrison Keppler VB-R L 0-2 Mariemont Bortz VB-R

forfeited

07:00pm Main Gym Summit Country Day Driesen 4B-R L 23-28 Evendale Spivey 4B-R completed
07:00pm Court #3 Milford Redrow JVG W 32-20 Mason Burke JVG completed
07:00pm Court #4 Mason Huber 12th VG L 30-42 Lakota Thunderbirds Goldman VG completed
07:30pm Court #1 Lakota Thunderbirds Hafemeister 5B-R L 19-33 Milford Cooper 5B-R completed
07:30pm Court #2 Milford Hjelmeng 5B-R L 22-32 Terrace Park Stevens 5B-R completed
08:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Rosenberger 5B-C W 33-18 Lebanon Mullikin 5B-C completed
08:00pm LMS Gym Finneytown Laird JVB-R L 27-30 Kings Lynch JVB-R completed
08:00pm Main Gym Harrison Hunter 5B-C W 29-19 Mason Marietta 5B-B completed
08:00pm Multipurpose Gym Finneytown Longbons 6B-R W 29-28 Goshen Myers 6B-R completed
08:00pm Main Gym Mason Young 5B-R L 23-26 Oak Hills Swisshelm 5B-R completed
08:00pm New Gym Madeira Mobley 4B-A W 28-25 Loveland Schwinn 4B-B completed
08:00pm Main Gym Madeira Ledford 7B-R W 35-28 Lakota Thunderbirds Beringer 7B-R completed
08:00pm Old Gym Little Miami Nelson 8B-R W 19-14 Kings Mohr 8B-R completed
08:00pm Main Gym Game 6 Winner L 8-18 Lakota Thunderbirds Cole 4B-R completed
09:00pm LMS Gym Sycamore Persiani JVB-R W 31-17 Wyoming Gonzalez JVB-R completed
Sunday, February 25, 2018
Game Time Gym Home Away Status
09:00am Main Gym Mariemont Frye 4B-B L 18-26 Madeira Mobley 4B-A completed
09:00am Aux Gym Little Miami McCollister 3G W 31-16 Madeira Meyer 3G completed
09:00am Main Gym Terrace Park Stevens 5B-R W 40-31 Goshen Kearns 5B-R completed
10:00am Main Gym Sycamore Groppe 7B-R W 38-31 Wyoming Oakes 7B-R completed
10:00am Back Gym Milford Rude 3B-R W 18-4 West Clermont Lyons 3B-R completed
10:00am Main Gym Mason Layton 3B-HR L 37-42 Lakota Shock Schaefer 3B-HR completed
10:00am Main Gym Wyoming Rangers Turner 5B-B W 31-22 Harrison Hunter 5B-C completed
10:00am Aux Gym Goshen Gray 3G W 18-3 Terrace Park Bogle 3G completed
10:00am Main Gym Kings Tekavec 5B-R W 42-30 Milford Cooper 5B-R completed
11:00am Main Gym Mt. Lookout Barron 7B-R W 33-19 Mariemont Ferris 7B-R completed
11:00am Back Gym Kings Robinson 3B-R L 19-20 Indian Hill Tranter 3B-R completed
11:00am Main Gym Terrace Park McClorey 3B-HR L 26-28 Ross Roberto 3B-HR completed
11:00am Main Gym Monfort Heights Worrell 6B-R W 47-20 Mayerson Turner 6B-R completed
11:00am Main Gym Rockwern Habib 5G-R W 13-9 Harrison Phillips 5G-R completed
11:00am Main Gym Mason Maine 8G W 28-5 Lakota Thunderbirds Hudak 8G completed
11:00am Main Gym Kings Loudermilk 5B-C L 25-37 Kilgour Baur 5B-C completed
11:00am Aux Gym Kings Sills 3B-R W 25-19 Milford Ruppel 3B-R completed
11:00am Main Gym Sharonville James 5B-R L 17-20 White Oak Byrne 5B-R completed
12:00pm Main Gym Lebanon Jones 3B-A W 12-10 Harrison Hrnyak 3B-A completed
12:00pm Back Gym Mason Bowser 8B-R L 14-37 Mason Messer 8B-R completed
12:00pm Main Gym Oak Hills Wilson 4G-R W 16-13 Little Miami Wilkerson 4G-R completed
12:00pm Main Gym Batavia Armacost 6G-HR W 26-12 Terrace Park Kennedy 6G-HR completed
12:00pm Main Gym Ross Lady Rams Rook 5G-R W 9-8 Lakota Thunderbirds Blessing 5G-R completed
12:00pm Main Gym North Avondale Montessori Lundstrom 3B-R W 25-21 Hyde Park Dugan 3B-R completed
12:00pm Main Gym Little Miami Mairn 8B-HR L 27-34 Lakota Thunderbirds Schaefer 8B-HR completed
12:00pm Old Gym Loveland Hornsby JVB-R L 37-50 Madeira Schweppe JVB-R completed
12:00pm Main Gym Lebanon Thompson 7B-R W 34-17 Lakota Thunderbirds Kaiser 7B-R completed
12:00pm Main Gym Sharonville Meyer VB-R W 56-37 Sharonville Williams VB-R completed
12:00pm Main Gym Evendale Good 8G L 13-20 Mercy Felton 8G completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Dollenmeyer 4B-R L 22-27 Monfort Heights Behrle 4B-R completed
12:00pm Main Gym Milford Carter 4G-R L 12-14 Deer Park Walker 4G-R completed
12:00pm Main Gym Milford Campbell 5B-C L 28-31 Lakota Thunderbirds Rosenberger 5B-C completed
12:00pm Main Gym Three Rivers Foley 5B-R W 24-21 West Clermont Ward 5B-R completed
12:00pm Aux Gym Middletown Adams 3B-R L 22-23 Kings Fink 3B-R completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Lafevers 5B-R W 25-20 Middletown Byrd 5B-R completed
12:00pm Main Gym Sycamore Truter 6B-R L 22-30 Kilgour Barlow 6B-R completed
12:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Jason Morgan JVB-R L 46-57 Little Miami Martin JVB-R completed
12:00pm M Gym Hamilton Lewis 3G L 11-12 Oak Hills Tharp 3G completed
12:00pm Main Gym Fairfield Warriors Reese 5G-A L 26-31 Indian Hill Fox 5G-A completed
12:00pm Aux Gym West Clermont Riffle 4G-A W 17-16 Goshen Steele 4G-A completed
01:00pm Main Gym Indian Hill Oakes 5G-R L 7-10 Hyde Park Peteet 5G-R completed
01:00pm Main Gym Springdale Janzen 6B-R W 38-33 Finneytown Longbons 6B-R completed
01:00pm Back Gym Kings Gilbert 8B-R L 29-30 Mason Stallman 8B-R completed
01:00pm Small Gym Kilgour Pike 3B-R W 22-16 Little Miami Sterwerf 3B-R completed
01:00pm Main Gym West Clermont Binning 4G-R L 14-22 Little Miami Stemick 4G-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Carmack 6G-HR W 29-28 Blanchester Waldron 6G-HR completed
01:00pm Main Gym Blanchester Malott 5B-R W 17-11 Lakota Thunderbirds Edkins 5B-R completed
01:00pm Big Gym Monfort Heights Richmond 4B-HR W 34-11 Terrace Park Graham 4B-HR completed
01:00pm Main Gym Madeira Harding 3B-R L 18-22 Madeira Starr 3B-R completed
01:00pm LMS Gym White Oak Jones VB-R W 39-32 Loveland Early VB-R completed
01:00pm Main Gym Kings Mount 8B-R L 33-39 Mason Minogue 8B-R completed
01:00pm Main Gym Game 1 Winner W 30-20 Mason Scheidler 7B-R completed
01:00pm Main Gym Glendale Curtis 4B-R L 12-13 Milford Cline 4B-R completed
01:00pm Multipurpose Gym Ross Angel 3B-R W 17-15 Cincinnati Christian Percy 3B-R completed
01:00pm Old Gym Indian Hill Consolino JVB-R W 33-30 Sycamore Lindsey JVB-R completed
01:00pm Main Gym Mason Debrosse 7B-R W 25-14 Mason Kinasewitz 7B-R completed
01:00pm Main Gym Indian Hill King VB-R W 41-27 Mariemont Henning VB-R completed
01:00pm Main Gym Harrison Younker 8B-R L 22-27 Lakota Thunderbirds Lewis 8B-R completed
01:00pm 45 Gym Oak Hills Swisshelm 5B-R L 18-29 Milford Ackermann 5B-R completed
01:00pm Main Gym Springdale Walker 4B-R W 38-21 Indian Hill Huwel 4B-R completed
01:00pm Main Gym Kings Takle-Flach 4G-R L 13-16 Madeira Ritchie 4G-R completed
01:00pm Main Gym Lakota Shock Montgomery 6B-B L 17-22 Lakota Shock Loughrie 6B-B completed
01:00pm Main Gym Sycamore Sharp 5B-R W 17-13 Little Miami Farlaino 5B-R completed
01:00pm Aux Gym Lebanon Work 3G L 20-23 Cincy Stars Wyant 3G completed
01:00pm Main Gym Milford Robinson 5G-B L 21-23 Talawanda Brechin 5G-HR completed
01:00pm Main Gym Sycamore Drasnin 4B-A L 19-33 Fairfield Warriors Thomas 4B-A completed
01:00pm Main Gym Ross Rack 6B-R L 20-30 Rockwern Solomon 6B-R completed
01:00pm Main Gym Kings Rouzzo VB-R L 47-54 White Oak Irwin VB-R completed
01:00pm South Gym Cincinnati Country Day White Team Snell 5B-HR W 38-26 Finneytown Moran 5B-HR completed
01:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Bontrager JVB-R W 41-24 Loveland Thompson JVB-R completed
01:00pm M Gym Milford Pace 3G L 4-24 Little Miami Wyatt 3G completed
01:00pm Main Gym Oak Hills Hageman 5G-B L 25-30 Fairview-Clifton Bryant 5G-HR completed
01:00pm Aux Gym Harrison Turner 4G-B L 11-14 Hamilton Sparrow 4G-B completed
01:30pm Main Gym Lakota Thunderbirds Pepples 4B-R vs Cincinnati Christian Nimmo 4B-R

rescheduled

02:00pm Main Gym Kilgour Allison 5G-R W 13-11 Oak Hills Ibanez 5G-R completed
02:00pm Main Gym Indian Hill Tranter 6B-R W 29-22 Monfort Heights Worrell 6B-R completed
02:00pm Back Gym Lakota Thunderbirds McClary 3B-R L 25-31 Indian Hill Tranter 3B-R completed
02:00pm Small Gym Indian Hill Sharp 3B-R L 8-19 Sands Jackson 3B-R completed
02:00pm Main Gym Ross Roberto 3B-HR L 21-24 Lakota Shock Schaefer 3B-HR completed
02:00pm Main Gym Mariemont Spreen 4G-HR W 25-19 Batavia Poynter 4G-HR completed
02:00pm Main Gym Sands Christy 5B-R L 17-20 Lebanon Baez 5B-R completed
02:00pm Big Gym Indian Hill Harris 4B-HR W 31-22 Terrace Park Hill 4B-HR completed
02:00pm Main Gym Kings Bradds 3B-R W 20-14 Sharonville Soots 3B-R completed
02:00pm LMS Gym Mariemont Moehring VB-R W 38-30 Sharonville Maloney VB-R completed
02:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Belivanakis JVG W 26-22 Milford Redrow JVG completed
02:00pm Main Gym Wyoming Nikolaidis 7B-R W 39-24 Goshen Stebbins 7B-R completed
02:00pm Main Gym Monfort Heights Ledbetter 4B-R W 29-27 Mason Leichman 4B-R completed
02:00pm Multipurpose Gym Lakota Thunderbirds Morgan 3B-R W 26-14 Hamilton Wilkey 3B-R completed
02:00pm Old Gym Milford O'Toole VB-R W 46-40 Finneytown Community League-Longbons completed
02:00pm Main Gym Mason Langdon 8B-R W 39-11 Mason Raghavan 8B-R completed
02:00pm Main Gym Wyoming Fleming VB-R W 51-42 Lakota Thunderbirds David Wilson VB-R completed
02:00pm Main Gym Mason Baker 8B-R L 24-35 Mason Violand 8B-R completed
02:00pm 45 Gym Milford Bell 5B-R vs Milford Chadwell 5B-R scheduled
02:00pm Main Gym Little Miami Powers 3B-R L 4-12 Finneytown Shelton 3B-R completed
02:00pm Main Gym Fairview-Clifton Geckle 6G-R W 22-14 Kings Heagan 6G-R completed
02:00pm Main Gym Cincinnati Christian Barr 6B-B W 28-25 Oak Hills Thomas 6B-B completed
02:00pm Main Gym Batavia Richardson 4G-R W 16-13 Oak Hills Rouse 4G-R completed
02:00pm Aux Gym Monfort Heights Buck 3G L 19-20 Madeira McCauley 3G completed
02:00pm Main Gym Blanchester Gillman 5G-HR vs Kilgour Gannaway 5G-HR scheduled
02:00pm Main Gym Mason Johnson 5B-A W 38-35 Lakota Shock Gerdeman 5B-A completed
02:00pm Main Gym Fairview-Clifton Clark 6B-R W 25-16 Middletown Thomas 6B-R completed
02:00pm Main Gym Milford Weber VB-R vs Mariemont Bortz VB-R scheduled
02:00pm South Gym Lakota Thunderbirds Newman 5B-HR L 17-20 Mason Parkins 5B-HR completed
02:00pm Main Gym Little Miami Williams JVB-R W 40-34 Little Miami Deardoff JVB-R completed
02:00pm M Gym Milford Lynn 3G L 10-12 Lakota Thunderbirds Kasselman 3G completed
02:00pm Main Gym Mason Sanders 6G-A W 34-15 Oak Hills Dissinger 6G-A completed
02:00pm Aux Gym Fairfield Warriors Davids 3B-A W 28-22 Little Miami Cherry 3B-A completed
02:00pm Main Gym Milford Snyder 8B-R L 22-24 Milford Hawes 8B-R completed
02:30pm Main Gym Little Miami Berling 4B-R W 22-16 Milford Thierauf 4B-R

completed

03:00pm Main Gym Mariemont Miskimens 7G W 18-10 Sycamore DeBrosse 7G completed
03:00pm Main Gym Sycamore Groppe 7B-R L 25-31 Mt. Lookout Barron 7B-R completed
03:00pm Back Gym Mason Eleeger 3B-R W 32-30 Little Miami Meadows 3B-R completed
03:00pm Small Gym Lakota Thunderbirds Owens 3B-R W 25-12 Middletown Halsey 3B-R completed
03:00pm Main Gym Little Miami Stemick 4G-R W 11-2 Oak Hills Wilson 4G-R completed
03:00pm Main Gym Batavia Armacost 6G-HR W 34-16 Lakota Thunderbirds Carmack 6G-HR completed
03:00pm Main Gym Glendale Leach 5G-R L 6-11 Wyoming Svendsen 5G-R completed
03:00pm Big Gym Hyde Park Rozen 4B-R L 4-23 Little Miami Harris 4B-R completed
03:00pm Main Gym Rockwern Habib 5G-R L 13-16 Mariemont Love 5G-R completed
03:00pm LMS Gym Wyoming Woodrow-Wilson JVB-R vs Glendale OBrien JVB-R scheduled
03:00pm Main Gym Mason Berryman VG W 40-25 Lakota Thunderbirds Goldman VG completed
03:00pm Main Gym Lebanon Reynolds 5G-R L 5-25 Oak Hills Roman 5G-R completed
03:00pm Main Gym Little Miami Armentano 6G-R L 13-22 Fairfield Warriors Kenneth Burdine 6G-R completed
03:00pm Old Gym Milford Waltz VB-R vs West Clermont Forsee VB-R scheduled
03:00pm Main Gym Little Miami Nelson 8B-R L 22-26 Wyoming Ramsey 8B-R completed
03:00pm Main Gym West Clermont Gambrell VB-R L 27-31 Milford Heffernan VB-R completed
03:00pm Main Gym Mason Maine 8G W 28-12 Mercy Felton 8G completed
03:00pm 45 Gym Lakota Thunderbirds Kaiser 5B-R W 24-6 Harrison Minor 5B-R completed
03:00pm Main Gym Deer Park Chandler 3B-R L 22-23 Milford M Busemeyer 3B-R completed
03:00pm Main Gym Wyoming Lowry 6G-R W 24-16 Harrison Etter 6G-R completed
03:00pm Main Gym Wyoming Stampede Hauer 6B-C W 37-20 Goshen Moore 6B-C completed
03:00pm Main Gym Kings Richardson 4G-R L 6-14 Springdale Easterling 4G-R completed
03:00pm Aux Gym Goshen Gray 3G L 23-24 Little Miami McCollister 3G completed
03:00pm Main Gym Kings Tekavec 5B-R L 30-42 Terrace Park Stevens 5B-R completed
03:00pm Main Gym Lebanon Newman 5B-B L 12-36 Sycamore Andrews 5B-A completed
03:00pm Main Gym Hyde Park Wade 6B-R W 29-20 Kings Shutt 6B-R completed
03:00pm Main Gym Sycamore Newman JVB-R L 45-48 Milford Oberschlake JVB-R completed
03:00pm South Gym Seven Hills Wiles 6G-HR vs Seven Hills Kecman 6G-HR scheduled
03:00pm Main Gym Mariemont Neville JVB-R W 38-34 Lakota Thunderbirds Kordos JVB-R completed
03:00pm M Gym Williamsburg Pauley 3G L 6-22 Lakota Thunderbirds Dilley 3G completed
03:00pm Main Gym Fairfield Warriors Halsey 6G-B W 25-20 Loveland Perkins 6G-B completed
03:00pm Aux Gym Oak Hills Dissinger 4B-A W 36-29 Loveland Stidham 4B-A completed
03:00pm Main Gym Wyoming Tanveer 8B-R W 24-11 Sharonville Randall 8B-R completed
03:30pm Main Gym Blanchester Sipple 6B-HR vs Summit Country Day Lamacchia 6B-HR

rescheduled

04:00pm Main Gym Ross Lady Rams Rook 7G W 35-12 Indian Hill Papadis 7G completed
04:00pm Main Gym Mason Messer 8B-R L 21-22 Mason Stallman 8B-R completed
04:00pm Back Gym Milford Rude 3B-R W 17-8 Game 6 Winner completed
04:00pm Small Gym Lebanon Boltz 6B-R L 18-23 Wyoming Warmack 6B-R completed
04:00pm Main Gym Oak Hills Harrison 7B-R L 18-35 Madeira Ledford 7B-R completed
04:00pm Big Gym Talawanda Thacker 4G-R W 14-9 Blanchester Lansing 4G-R completed
04:00pm Main Gym Little Miami Ott 4G-R W 15-7 Sycamore Bachman 4G-R completed
04:00pm LMS Gym Sycamore Persiani JVB-R W 36-28 Kings Lynch JVB-R completed
04:00pm Main Gym Game 1 Winner L 12-14 Wyoming Nikolaidis 7B-R completed
04:00pm Main Gym Monfort Heights Ledbetter 4B-R L 25-28 Milford Cline 4B-R completed
04:00pm Old Gym Indian Hill Consolino JVB-R W 29-28 Madeira Schweppe JVB-R completed
04:00pm Main Gym Lebanon Thompson 7B-R L 16-24 Mason Debrosse 7B-R completed
04:00pm Main Gym Sharonville Meyer VB-R L 40-57 Indian Hill King VB-R completed
04:00pm Main Gym Mason Violand 8B-R W 40-16 Lakota Thunderbirds Lewis 8B-R completed
04:00pm 45 Gym West Clermont Case 5B-R L 14-18 Indian Hill Eddleman 5B-R completed
04:00pm Main Gym Springdale Walker 4B-R W 29-25 Monfort Heights Behrle 4B-R completed
04:00pm Main Gym Madeira Ritchie 4G-R L 10-17 Deer Park Walker 4G-R completed
04:00pm Main Gym Loveland Denman 6B-C L 29-35 Lakota Thunderbirds Adal Jones 6B-C completed
04:00pm Main Gym Three Rivers Foley 5B-R L 12-17 Sycamore Sharp 5B-R completed
04:00pm Aux Gym Madeira McCauley 3G L 11-17 Cincy Stars Wyant 3G completed
04:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Lafevers 5B-R L 11-23 White Oak Byrne 5B-R completed
04:00pm Main Gym Milford Norsworthy 6B-A L 38-40 Sycamore Anaple 6B-A completed
04:00pm Main Gym Lebanon Cunningham 6B-R L 35-42 Springdale Bailey 6B-R completed
04:00pm Main Gym White Oak Irwin VB-R vs Game 9 Winner scheduled
04:00pm South Gym Cincinnati Country Day White Team Snell 5B-HR L 28-29 Mason Parkins 5B-HR completed
04:00pm Main Gym Loveland Wenger VB-HR W 41-39 Game 3 Winner completed
04:00pm M Gym Oak Hills Tharp 3G L 10-12 Little Miami Wyatt 3G completed
04:00pm Main Gym Ross Lady Rams Bosse 6G-B W 16-14 Harrison Coyle 6G-B completed
04:00pm Aux Gym West Clermont Thompson 4B-C W 33-25 Kings Brewster 4B-C completed
04:00pm Main Gym Lakota Shock Thompson 7B-HR W 42-36 Wyoming All Stars Popovitz 7B-HR completed
04:30pm Main Gym Deer Park Waters 4B-R L 12-19 Batavia Copenhaver 4B-R

completed

05:00pm Main Gym Kilgour Allison 5G-R W 13-5 Hyde Park Peteet 5G-R completed
05:00pm Main Gym Deer Park Armor 6B-R W 39-28 Mason Karulf 6B-R completed
05:00pm Back Gym Kings Shutt 3B-R W 19-12 Lakota Thunderbirds Bush 3B-R completed
05:00pm Small Gym Sands Jackson 3B-R W 18-10 Kilgour Pike 3B-R completed
05:00pm Big Gym Monfort Heights Richmond 4B-HR W 26-15 Indian Hill Harris 4B-HR completed
05:00pm Main Gym Lakota Thunderbirds Markey 4G-R L 14-15 Indian Hill Billock 4G-R completed
05:00pm LMS Gym White Oak Jones VB-R W 35-34 Mariemont Moehring VB-R completed
05:00pm Main Gym Ross Angel 3B-R L 14-16 Lakota Thunderbirds Morgan 3B-R completed
05:00pm Old Gym Milford O'Toole VB-R L 26-41 Game 9 Winner completed
05:00pm Main Gym Wyoming Ramsey 8B-R L 16-23 Mason Langdon 8B-R completed
05:00pm Main Gym Wyoming Fleming VB-R W 33-23 Milford Heffernan VB-R completed
05:00pm 45 Gym Sharonville Williams 5B-R L 27-28 Milford Simones 5B-R completed
05:00pm Main Gym Finneytown Shelton 3B-R W 25-17 Milford M Busemeyer 3B-R completed
05:00pm Main Gym Fairview-Clifton Geckle 6G-R W 28-20 Wyoming Lowry 6G-R completed
05:00pm Main Gym Springdale Easterling 4G-R W 16-11 Batavia Richardson 4G-R completed
05:00pm Aux Gym Kings Sills 3B-R W 26-23 Kings Fink 3B-R completed
05:00pm Main Gym Talawanda Brechin 5G-HR vs Game 6 Winner scheduled
05:00pm Main Gym Milford Dahmer 6B-B L 37-44 Little Miami Wittenauer 6B-A completed
05:00pm Main Gym Rockwern Solomon 6B-R W 30-13 Milford Mearkle 6B-R completed
05:00pm South Gym Lakota Thunderbirds Cleland 6G-R L 16-19 Goshen Tudor 6G-R completed
05:00pm Main Gym Little Miami Martin JVB-R L 23-43 Lakota Thunderbirds Bontrager JVB-R completed
05:00pm M Gym Middletown Hunter 3G L 4-11 Mason Evans 3G completed
05:00pm Aux Gym Lakota Thunderbirds Johnston 4B-C L 15-25 Three Rivers Larkins 4B-C completed
05:00pm Main Gym Sycamore Newman 7B-HR L 28-31 Sharonville Lacey 7B-R completed
05:30pm Main Gym Evendale Spivey 4B-R W 26-17 Lakota Thunderbirds Cole 4B-R

completed

06:00pm Main Gym Mariemont Miskimens 7G W 29-22 Ross Lady Rams Rook 7G completed
06:00pm LMS Gym Game 9 Winner L 23-28 Sycamore Persiani JVB-R completed
06:00pm 45 Gym Springdale Fogle 5B-R L 16-18 Madeira O'Reilly 5B-R completed
06:00pm Main Gym Kings Butler 6B-R L 28-33 Lakota Thunderbirds Crawley 6B-R completed
06:00pm South Gym West Clermont Bayer 6G-R W 17-12 Sands Martin 6G-R completed
06:00pm Main Gym Little Miami Williams JVB-R W 32-18 Mariemont Neville JVB-R completed
06:00pm Main Gym Glendale Oliver 7B-R L 11-27 Lakota Thunderbirds Boeskool 7B-R completed
06:30pm Main Gym Lakota Thunderbirds Doyle 4B-R W 28-16 Wyoming Douglas 4B-R

completed

07:00pm South Gym Mason Yuchasz 6G-R W 20-8 Milford Wilson 6G-R completed
07:00pm Main Gym Wyoming Tanveer 8B-R W 27-13 Milford Hawes 8B-R completed